Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Добре бе майна, едно нещо не мога да разбера. Кво всички сте заплюли близард. Пари правели, ама сървърите не работели, ама взимали пари от АХ, ам не знам си кво.. Ми да нормално е - нали за това я правят тази игра - да се продава и те да стават по-богати. Никой никого не е задължил да купува! Като не искате да "пълните гушите на близард" не си купувайте играта, баси. Никой не е умрял от липса на Диабло 3. Всеки ден ни вдигат тока, парното, храните, бензина, водата - все неща, без които не можем, ама си правим пас, обаче когато измекярите от близард ви вземат 60 Евро и 34,5мин. сървърите не бачкат или ви вземат 12ст. такса, че сте продали някаква пиклива броня за 2 Евро - ужас! Край! Баси - съвземете се малко!

 

хахахаха, къв беше тоя epic ragelaughing.gif Иначе за аукциона съм съгласен с теб, ама това, че тотално се посраха със сървърите не може да се оправдае. И не ме дразни това, че вчера не работиха няколко часа, а че не могат да оправят досадния проблем с лагаpirate.gif Достатъчно сериозна компания са с доста финансови възможности, трябваше да се постараят малко повече и да се избегнат подобни инциденти. Все пак играта е 60 euro, което хич не е малко за игра :)

Link to comment
Share on other sites

Не само, че цената не е ниска, ами и хората бяха супер нахъсани - толкова време са я чакали и нямаха търпение. Нормално е, да има разочарование.

Link to comment
Share on other sites

Woox, не съм видял, че си ми писал. На Hell e някаква лудница.

А не се отчайвай, и аз досега не съм видял нищо, освен rare. Само едни ръкавици имам хубавки и един пръстен. Всичко останало е горе-долу.

Играта просто е направена да се харви на Inferno. След малко ще се пробвам, че ей-сега го отключих и имам нужда да си почина мъничко.

 

Ако ти трябват някакви конкретни итеми - свиркай да се оглеждам.

Link to comment
Share on other sites

....проблем с лагаpirate.gif Достатъчно сериозна компания са с доста финансови възможности, трябваше да се постараят малко повече и да се избегнат подобни инциденти....

Аз нямам такъв! Сигурен ли си, че проблемът не е в твоята възка?
Link to comment
Share on other sites

Ами конкретни айтъми..... то за тоя магьосник off-hand-а май е доста важен. Макар че ти на Inferno няма да намериш слабички предмети. Аз съм само 21лвл още.

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам такъв! Сигурен ли си, че проблемът не е в твоята възка?

 

Да, сигурен съм, също така не съм и единственият с този проблем (справка линка, който дадох в предния си пост)biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Моя таг е :TheOldKrul#2457 - ама за по-нататъка, че сега съм с гуест кей и мога само да цикля до СК. Ако има други такива да свирнат ще пуцаме СК :)

Link to comment
Share on other sites

Как ти се вижда героя толкова от близо? Имаше някаква настройка май, а? Или с някое копче се зуумва?

 

Някой има ли идея колко по-трудно става като играят двама човека? Вчера играх с един колега за малко и видях трудността на мобовете, но после той като излезе, аз сам ги счупих от бой. С по 1 магия ги свалях.

Link to comment
Share on other sites

Нямам идея колко точно по-силни са,но ние на бетата като влизахме 4 човека мобовете бяха с по 3-4к кръв.И боса го бихме доста по-дълго.

Link to comment
Share on other sites

Нямам идея колко точно по-силни са,но ние на бетата като влизахме 4 човека мобовете бяха с по 3-4к кръв.И боса го бихме доста по-дълго.

 

Щото сте слабаци.... :)

Link to comment
Share on other sites

На Inferno, аз и монк. Акт 2. Аз съм на един хит, монка на 2-3. Това от обикновените мобове, да не си помислите нещо.

Общо-взето, само Wizard маже. Бъгаво, ама маже.

 

Както се изрази колегата монк "Значи това означавало very hard. Правиш ги дебилно трудни за убиване, освен с abuse на някой скил.".

Май съм малко разочарован...

Link to comment
Share on other sites

На Inferno, аз и монк. Акт 2. Аз съм на един хит, монка на 2-3. Това от обикновените мобове, да не си помислите нещо.

Общо-взето, само Wizard маже. Бъгаво, ама маже.

 

Както се изрази колегата монк "Значи това означавало very hard. Правиш ги дебилно трудни за убиване, освен с abuse на някой скил.".

Май съм малко разочарован...

 

Ще ги балансират. Не се притеснявай.

А какъв е тоя абюз на Wizard-а?

Link to comment
Share on other sites

Ще ги балансират. Не се притеснявай.

А какъв е тоя абюз на Wizard-а?

Ами има скил с който му правят толкова по малко демидж,колкото по малко кръв има. Тоест всичко се свежда до много ИНТ, никакъв ВИТ и много лайф реген...

Link to comment
Share on other sites

имаше един интересен момент с 3K+ пинг вчера :wacko: но за няколко минути се върна обратно :) Почвам да се изкушавам да си я взема дигитал.

Link to comment
Share on other sites

Аз междудругото днес си включих 2те защити на acc, които предлагат близард, че напоследък много зачестиха кражбите на акаунтиninja.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...