Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Добре де, аз не мога да разбера какво ви е направил гущера, че го бастисвате постоянно?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Пробвам различните класове - първо убих СК с wizard-a хареса ми как се играе с нея. Цъкнах малко и с варварина, но с него се чувствам като Hulk - Hulk Smash!! :) И смених на доктора -за сега е добре. Но един токов удар ме отказа да играя много, та засега е това. Ще гледам да стигна до СК с всички класове да видя с кой ме кефи най-много да играя.

Link to comment
Share on other sites

Как така "какво ще правиш"? Ще играеш цялата игра от начало, но на по-висока трудност. Както беше на Диабло 2.

...

Да де, ясно. Мисълтът ми е, че ще е зор голям. Вече съм на НМ и не мра много, ама се случва чат-пат... (((:

Аз си купих дигиталното копие и не знам дали върви с гест пасове. Ако има и някой ми каже къде да видя такъв мога да дам един.

 

Кой счупи Батъл.нет, да си признава!!!

Link to comment
Share on other sites

Счупи го еврейщината на Близард. Имаха предостатъчно време да се подготвят, но явно събота и неделя ще е така.

Link to comment
Share on other sites

Аз с магьосницата нещо започнах да умирам на 2-ри Акт на Нормал. Както си се бия и хоп, хоп, "You Have Died". Лага е неприятен. Само при мен ли се върти между 180-220? На Европейския съвръв съм се пуснал.

Link to comment
Share on other sites

Най-ми е тегаво с демон хънтъра. Нещо не ми се отдава така яко да бия като с маг-а или с доктора. Отделно, че е доста ограничен от към използвани оръжия - не мога да сложа каквото и да е, за да ползвам статистиките като при другите. Трябва или лък или арбалет. Може по-нататъка да е по-добре, но поне до СК е зорно, особено като се налея на групи.

Link to comment
Share on other sites

Най-ми е тегаво с демон хънтъра. Нещо не ми се отдава така яко да бия като с маг-а или с доктора. Отделно, че е доста ограничен от към използвани оръжия - не мога да сложа каквото и да е, за да ползвам статистиките като при другите. Трябва или лък или арбалет. Може по-нататъка да е по-добре, но поне до СК е зорно, особено като се налея на групи.

 

На мен пък ми беше много лесно с Демон Хънтъра до Скелетон Кинг-а като играх на Бетата. Направо ги разпорвах от бой.

Link to comment
Share on other sites

Аз си купих дигиталното копие и не знам дали върви с гест пасове. Ако има и някой ми каже къде да видя такъв мога да дам един.

Няма.

 

 

Иначе и аз да се оплача от Blizzard, тва направо не е човешко, имаха 10 години да си оправят сървърите и накрая пак FAIL. Може ли да са такива олигофрени - през седмицата лаг, лаг, лаг, събота и неделя сървърите са долу. Не ги знам какво са очаквали, най-преордъваната игра за всички времена и да не могат да си предвидят, че ще им крашнат сървърите. Да не говорим колко хора са решили да си я купят сега и единственото нещо, което ги спира е, че няма наличност по магазинитеtounge.gif

 

Battletag ми е: PredatorBG #872, когато пуснат сървърите ще адна w00x и, който си го е дал напред в страниците :Д

Link to comment
Share on other sites

Демон хънтъра е доста приятен за игра (поне до 18левел). Номера е да си напазаруваш от АХ предмети с много декстърити и виталити и вървиш и мажеш. За 5к голд може да се облечете от главата до петите. + това може да се играе с два арбалета едновременно (ако някой не е забелязал все още де)

Link to comment
Share on other sites

Егати резила.

 

Някой успя ли да намери информация за това как се изчислява демиджа на скилове/спелове? В играта, като се задържи CTRL докато се посочва някой скил, информацията се променя и показва в % колко DMG от този на оръжието прави въпросния скил/спел. Същото и за ARMOR-а. Забелязах, че на една магия, DAMAGE ABSORBED ми се вдига с атрибутите, но там пък пише само цифри, а не проценти от нещо.

 

Разбрах, че и скоростта на пускане на магията се влияе от тази на оръжието.

 

Та въпроса ми е, за магиите, DPS ли се взима предвид или базовия демидж на оръжието.

Тази секция в battle.net/d3 не е попълнена още и пише COMING SOON.

Link to comment
Share on other sites

Искам кей кей кей :) Дайте един не се стискайте :)

Full Final или Guest Pass? Тъй като и 2-та вида, предлагани от suppliers (а не от Retail Box на краен клиент, които вече са ги раздали отдавна), са си платени (2-рия е 12 кинта), колкото и неморално да звучи (но е т'ка).

Link to comment
Share on other sites

Full Final или Guest Pass? Тъй като и 2-та вида, предлагани от suppliers (а не от Retail Box на краен клиент, които вече са ги раздали отдавна), са си платени (2-рия е 12 кинта), колкото и неморално да звучи (но е т'ка).
Пълни глупости. За пореден път. Дори се чудя защо си дадох труда да цъкна на "view it anyway"...
Link to comment
Share on other sites

Сори тогава. Явно съм се заблудил.

 

Реших да си купя дигиталното копие, вместо да чакам 2 седмици за една куийка. В момента съм на финализирането на поръчката, но ми каже дали сървърите работят, за да не остана неприятно изненадан. :D

 

Прецаках се... :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

В момента не работят.

12 лева - да бе да. Аман от скръндзи. Ей го на братята чистачи ми пратиха кейче, без да искат 12 кинта.

На брат ми поръчката като дойде, единия кей най-вероятно ще замине при един приятел, другия ще го дам тук, ако някой все още иска. Без 12 кинта.

Link to comment
Share on other sites

Няма ли как да видя гест пасовете, ако съм я купил дигитална? На предната страница някой каза, че не дават такива, но нека някой да потвърди.

Link to comment
Share on other sites

При покупки, направени през Battle.net Store, никога няма Guest/Trial Passes, а единствено в Retail Boxes (където е напълно възможно дори и финален ключ да няма (Guest Passes се е случвало да няма дори и в CE-та, както и в обикновени, т.е. някой си чори от складовете тайничко :>).

Link to comment
Share on other sites

Тва е бахти чикиджийската история да не можеш да играеш сингъл, защото сървърите им били претоварени...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...