Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Пфффф... някои неща не са ми ясни. На 2-рия бос(няма да казвам кой, че някой може да не е стигнал до там) умрях 2 пъти(иначе се разпрах от кеф де...). Та 1-ва неяснота: Какво ще правя на Nightmare? 2 - а на Hell, 3 - а на Inferno? И последно - как на тази игра някой би се пуснал Hardcore? Ясно е, че не съм критерий, ама все пак... Иначе играта е пълно густо!!! (((: :punk Дет се вика - ДОЖИВЯХМЕ!!! (((:

 

Как така "какво ще правиш"? Ще играеш цялата игра от начало, но на по-висока трудност. Както беше на Диабло 2.

А за Hardcore се прави друг билд на героя по принцип. Въпреки, че тук нещо не мога да си го представя, след като играча няма контрол върху атрибутите. Само с предмети, малко трудна работата..

Link to comment
Share on other sites

Аз играя Монах и мажа яко. В сравнение с останалите герои, монаха е доста силен (с тоя селф хийл нон-стоп) - всеки път като ползвам магия - БАМ кръвта почти до горе пълна, нека ми е зле :D иначе съм много доволен от играта и историята как се развива. Аз играя сам за да разгледам добре историята, иначе пробвах мулти с нов герой и е доста весело с повече хора :)

Link to comment
Share on other sites

Гадове, сърдя ви се!!

Аз трябва да си сменя видеото, ужаст!

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли излишен guest key? Почти съм се навил да си я купя, но ми се иска да видя как би вървяла на щайгата ми.

^ Това бях аз, преди Таз да ми помогне да си възстановя акаунта :bowdown:

 

Ако на някой му се намира ключе бих бил много благодарен да сподели едно.

Link to comment
Share on other sites

В какви граници ви варира Latency-то, в момента ми е 200+, докато вчера беше около 70. Питам, за да знам дали да търся проблема при мен или е от натовареността на сървърите :)

Link to comment
Share on other sites

KingPin#1753

chistacha#2102

Имаме guest pass-ове ако някой иска да пише на ЛС

Link to comment
Share on other sites

Искам да припомня на тези, които не са се сетили още (като мен) - ползвайте AH за брони и оръжия !! Купих си чудесна екипировка за всичките герои за по малко от 2000 голд. Продават на безценица. Дори си купих легендарен предмет за 1500 злато !! :) Възползвайте се, най-вече за малките левели. По-добрите предмети променят играта драстично. Мен ми трябваше да стана 35левел да се усетя, ама пак навреме де :D

 

В началото демон хънтира ми се стори слаб, но след 6-ти левел като я облякох в почти цялата в жълто от АХ за жълти стотинки и вършея всичко наред :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Pass-овете се активират на

 

www.diablo3.com/guest

 

Позволяват игра до първия бос на Акт 1 и до 13-то ниво на героя.

Link to comment
Share on other sites

Някой ако има излишен guest pass моля да ми пише едно лично.. аз пък от своя страна предлагам да пием бира някъде в Пловдив! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...