Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Еми освен някой да ми даде Guest Pass, че не искам да намирам от съмнителни сайтове.

 

Аз си я купих директно от близзард и нямам :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Изпитвам смесени чувства. Контента, който е до Леорик не ме грабна, както не ме грабна и на бетата. Но от колеги чувам, че от там нататък, както и втория град става доста интересно...

Link to comment
Share on other sites

Изпитвам смесени чувства. Контента, който е до Леорик не ме грабна, както не ме грабна и на бетата. Но от колеги чувам, че от там нататък, както и втория град става доста интересно...

 

Ами то реално погледнато и Diablo 2 до Ковача си беше скучнотийка.

Link to comment
Share on other sites

Мен ми е много яко. Ще едитна, за да кажа ко ме дразни и ко не.

 

EDIT: Заебииииииииииииии! Гледах клипчето за края на АКТ 1... ИСКАМ ФИЛМ ОТ БЛИЗАРД!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

На мен ми дадоха пасс :) Пак ще изфармя бетата и този път ще направя всички ачийвмънти.Евентуално лятото ще купя играта :)

Link to comment
Share on other sites

Като изключим досадните им проблеми с претоварени сървъри при launch-а, че и вчера вечерта - интересна игра :))

Брат ми взе, че утрепа Диабло вчера ... :D

Отново е време за безкрайно циклене ... :“)

Link to comment
Share on other sites

Закво са ви тия гест пасове, да играете до там, където беше възможно и на бета-та?

:blink: Аз за 3 дни бета, успях да играя само 20 минути. През останалото време: нямаше сървъри/не ме логваше/не ме допускаше в игра

Link to comment
Share on other sites

добре де тази игра няма ли сингъл? без акаунт и интернет не мога ли да играя?

 

Сингъла е онлайн. Та може да се каже, че и има и няма сингъл.

Link to comment
Share on other sites

някой подкара ли пиратската версия? аз свалих играта от skidrow и свалих moonedge ама нещо не мога да влезна..

Link to comment
Share on other sites

На Nightmare с Demon Hunter не е игра, а борба за оцеляване...

 

Ако си нямате някой Monk или Barbarian да танква ще е доста по-трудноbiggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Говоря за Single.

Днес ще вляза в мулти, да видим как ще се справям. Проблемът явно е, че нямам късмет. DPS-а ми е сериозно изостанал, а не ми пуска нищо добро като оръжие. Крафтнах едно лайно за безумно много ресурси и сега чакам дроп.

Всички са на Hell вече почти, само аз изоставам. Днес, най-късно утре трябва да го мина.

Link to comment
Share on other sites

Не знам за какво говорите аз на Бутчъра пукнах като пич на Нормал... После едни шампиони ме заклещиха и пак пукнах. С Монк... (:

Link to comment
Share on other sites

Пфффф... някои неща не са ми ясни. На 2-рия бос(няма да казвам кой, че някой може да не е стигнал до там) умрях 2 пъти(иначе се разпрах от кеф де...). Та 1-ва неяснота: Какво ще правя на Nightmare? 2 - а на Hell, 3 - а на Inferno? И последно - как на тази игра някой би се пуснал Hardcore? Ясно е, че не съм критерий, ама все пак... Иначе играта е пълно густо!!! (((: :punk Дет се вика - ДОЖИВЯХМЕ!!! (((:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...