Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Diablo III направи фалстарт, вече 25мин аз и доста други хора се опитваме да влезем, но за съжаление не става. Доста скептично бях настроен към тая open beta, дето беше 3 ден, ама си викам тва са blizzard няма как да фейлнат. Е, явно има, а тази нощ няма да се играе Diabloangry1.gif

 

http://eu.battle.net/d3/en/status

Link to comment
Share on other sites

Отново се появи в Амазон играта. почва от £44.01 с доставката до България. А иначе снощи след 2 часа моята половинка си се логна, направи си героя и вдигна 4 левъла преди да си легнем. Определено доста народ изтормозиха сървърите в Париж ;) чакам само да видя цифри, че ми е интересно.

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми е интересно колко хора ще я играят и дали ще мине WoW :D Иначе и аз успях да се логна вчера около 2 и да кача героя до 5lvl. Сега минах quest-a за Skeleton King и се оказа, че Fallen Star е нещо, което не бях предполагал, но няма да споилвам за хората, които още не са я играли :D

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми е интересно колко хора ще я играят и дали ще мине WoW :D Иначе и аз успях да се логна вчера около 2 и да кача героя до 5lvl. Сега минах quest-a за Skeleton King и се оказа, че Fallen Star е нещо, което не бях предполагал, но няма да споилвам за хората, които още не са я играли :D

 

Е то оставаше и да спойлнеш!

 

Къде ще могат да се видят цифрите? Над 2 000 000 играли Beta-та.

Link to comment
Share on other sites

Delivery Estimate: Tuesday 15 May 2012 Dispatched

Status: In transit

Ship Carrier City Sprint

Tracking ID: 10353989

Latest Event: Out for delivery - 15 May 2012 7:29:28

 

OMW Bitchez!

DiabloIII_DemonHunter.jpg

 

2vdqr02.gif

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

380337_2710943872678_1829311434_1570486_2117868858_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Най-приятно първо впечатление от играта за мен е, че върви много по-добре от демото. Демото ми товареше процесора на ~95% през цялото време, докато цялата игра е на ~30%. Върви доста по мазно :D

 

Едит: ключовете ги раздадох вече

Link to comment
Share on other sites

"Пробвано и работи.

 

За неразбралите като мен до преди малко :

Не ви трябва guest pass, сваляте играта ,логвате се с вашия battle.net account и вече имате Starter edition!"

Link to comment
Share on other sites

Ако си направя герой и поиграя няколко нива, след няколко дни си купия играта и вкарам новия кий, какво ще се случи?

Link to comment
Share on other sites

Ако си направя герой и поиграя няколко нива, след няколко дни си купия играта и вкарам новия кий, какво ще се случи?

 

Ще ти се конвертира акаунта към нормален и ще си продължиш след 13-ти левел.

Link to comment
Share on other sites

В 9gag имаше скрийншот с надпис, че Диабло е умрял в Азия - там имаше някакво парти от 3-4 човека и трупа.

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо казаха, че бетата е 1/3 от Акт 1. Аз бетата я изиграх за час и нещо, а останалата част за 3 часа и половина. т.е. по-скоро е 1/4. Играта е много добра!

Link to comment
Share on other sites

Сложил съм играта на 2 компютъра и вчера на единия не ми зареждаше героя, който бях направил, а днес изобщо не мога да се логна. Някой има ли представа дали може да се оправи това?

Link to comment
Share on other sites

В офито пише че сървърите са в Maintenance. Имаха 10 години да си ги настроят за масивния флууд и явно не са им стигнали :D

 

Diablo III: Lord of tError

Link to comment
Share on other sites

"Пробвано и работи.

 

За неразбралите като мен до преди малко :

Не ви трябва guest pass, сваляте играта ,логвате се с вашия battle.net account и вече имате Starter edition!"

 

Да, да, ама не :D

 

http://i73.photobucket.com/albums/i211/xspy/Screenshot004.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...