Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

превода на Allan.Quatermain.and.the.Temple.of.Skulls.2008.PROPER.DVDRip.XviD-BACKUP - i'll have a wiskey on the rocks. преведено - аз ще пия уиски тук на камъните :woot

За нещо подобно си спомням, че не се превеждаше буквално, а е казано по един начин, по който няма как да се преведе от българин например.

Пример за това е, че се казва че английските вицове са тъпи, но това излиза така поради невъзможността да се преведе както това което иска да каже разказвача, а се превежда буквално и от там идва цялата заблуда, че английските вицове са тъпи :punk

Link to comment
Share on other sites

Една малка извадка от форума на bulfleet, днес ми попадна , доста се посмях :laughing: :

 

ДЕЙСТВИТЕЛЕН РАЗГОВОР УЛОВЕН НА КАНАЛ ЧЕСТОТА 106 ОТ БРЕГОВАТА ОХРАНА МЕЖДУ АМЕРИКАНЦИ И РАДИОПРЕДАВАТЕЛ ОТ ГАЛИЦИЯ

 

Галиция(звуков фон)

Тук А-853, моля да отклоните курса си с 15 градуса юг, за да избегнете сблъскване. Движите се право към нас. Разстояние 25 морски мили.

 

Американци (звуков фон)

Препоръчваме вие да отклоните курса си с 15 градуса север, за да избегнете сблъскване.

 

Галиция (звуков фон)

Отказ! Повтаряме: отклонете курса си с 15 градуса юг, за да избегнете сблъскване.

 

Американци (глас различен от първия)

Говори капитанът! Капитанът на кораб на Съединените Американски Щати. Настояваме: отклонете курса си с 15 градуса север, за да избегнете сблъскване!

 

Галиция

Отказ! Не смятаме, че тази алтернатива е подходяща. Следователно предлагаме да отклоните курса си с 15 градуса юг, за да избегнете сблъскване.

 

Американци (силно раздразнен глас)

Говори капитан Ричард Джеймс Хауърд, командващ самолетоносач USS LINCOLN от националната флота на Съединените Американски Щати, вторият по големина военен съд от американската флота! Ескортирани сме от 2 броненосеца, 6 ескадрени миненосеца, 6 крайцера, 4 подводници и други военни съдове в подкрепление. Движим се към водите на Персийския залив за провеждане на военни маневри в перспективата на евентуална офанзива срещу Ирак.

Ние не предлагаме, ние ви нареждаме да отклоните пътя си с 15 градуса север! В противен случай ще бъдем принудени да вземем съответните мерки, за да гарантираме сигурността на флотата и силата на коалицията.

Вие принадлежите към съюзническа страна, членка на НАТО и на коалицията, затова моля да се подчините незабавно и да напуснете нашата траектория!

 

Галиция

Говори Хуан Мануел Салас Алкантара. Ние сме двама. Ескортирани сме от нашето куче, от нашата манджа, от две бири и от едно канарче, което в момента спи.

Подкрепени сме от Радио Коруня и от канал 106 на Бреговата охрана. Ние не се движим наникъде, тъй като говорим от сушата. Намираме се във фар А-853, във Финистер, на брега на Галиция. И хабер си нямаме каква е нашата позиция съобразно класацията на испанските фарове. Можете да вземете всички мерки, които смятате за подходящи и ви оставяме скапаната грижа да гарантирате сигурността на вашата лай**на флота, която ще си размаже физиономията в скалите!

Затова настояваме отново и ви припомняме, че най-доброто, най-логичното и най-разумното, което можете да направите е да отклоните курса си с 15 градуса юг, за да избегнете да се нахакате в каманяка!

Link to comment
Share on other sites

Една малка извадка от форума на bulfleet, днес ми попадна , доста се посмях :laughing: :

Шшшш.... тва е култово !!! :lol: Остава и да е истина........ , ама то от тъпите американци всичко може да се очаква !

Link to comment
Share on other sites

Вижте какво съобщение съм получил в bt.wrzru

ного мие лошо ного ме боли коремо и гардите и главата ногосм зле молте помгними молате запали една свещ за райчо от дупница молте помгними молате молте помгними молате

:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

"Уважаеми посетители!

Независимо от поставените цели

и постигнатите резултати -

ПУСКАЙТЕ ВОДАТА!

 

Ако резултатите

надминат очакванията ви -

Ползвайте четка!"

 

Надпис в тоалетна... Какъв изящен изказ... :D

Link to comment
Share on other sites

Двама адвокати влизат в едно заведение, поръчват си по една малка бира и си изваждат сандвичи.

- Извинете, - казва барманът, - но при нас не може да си ядете своята храна.

Адвокатите се спогледали, повдигнали рамене и си сменили сандвичите...

 

 

Един адвокат умрял и отишъл в Чистилището. На портата го посрещнал Свети Петър и го попитал:

- Ти накъде?

- За рая, естествено! - уверено заявил юристът.

- За рая, ама нещо те няма в списъка! Ти, адвокате, си за ада!

- Как така за ада? Ти кой си, че да ги решаваш тия неща? Някой да те е упълномощил? - подхванал го адвокатът.

- Ама аз съм Свети Петър! Господ така ми нареди!

- Господ така му наредил?! Я дай да ти видя пълномощното!

Същисал се Свети Петър - търчи при Господ и се оплаква:

- Господи, долу има един адвокат - иска да влиза в рая, а не е за там... И на всичко отгоре пълномощно ми иска ...

- Пускай го, пускай го! - Отсъдил Господ. - На мен акт за раждане сигурно ще ми иска!

 

 

В благотворителна организация забелязали, че известен адвокат никога не е давал нито една стотинка за благотворителност. Представител на организацията посещава адвоката.

- Вашата практика е толкова успешна, че навярно сте мултимилионер. Не бихте ли пожертвали малко пари за благотворителност?

- А вие знаете ли, - отговаря адвокатът - че майка ми умира от тежка болест? Сметките й за лечение са астрономически, а тя е абсолютна беднячка.

- О, простете ми, аз, разбира се, не знам за това...

- А вие знаете ли, - продължава адвокатът - че моят брат - ветеран от войната, лежи прикован към леглото? А той има жена и шест деца...

- О, боже, разбира се, че не знаех...

- А вие знаете ли, - повишава глас адвокатът - че мъжът на сестра ми загина при автомобилна катастрофа и остави сестра ми потънала в дългова с три малки деца на ръце?

- О, боже мой, боже мой, аз...

- Та така, - завършва адвокатът - след като аз през целия си живот не съм им дал една стотинка, защо си мислите, че ще дам на вас...

Link to comment
Share on other sites

Чета обяви за работа, в една от обявите има изискване - "опит с Visual Studio 2005 - не по-малко от 5 години". Хм, интересно, дали са намерили някой, или не...
Link to comment
Share on other sites

Бууу ха ха ха ха !Не немога..... :woot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

5.2. Sunderkampfwagen –SdKpfW-0013 „Sheissewasserfal” Мк1,mod. 1943 – Превод от немски: специална бойна машина SdKpfW-0013 „Лайнян водопад”

Описание: По същество това представлява комбинация от две машини – бетон-помпа и бетоновоз, монтирани на общо 9-осно шаси. Чрез рамото на бетон-помпата огневите точки на противника, разположени на високите етажи и на недостъпни за пехотата и танковете места се обстрелват/поливат със специалния боен флуид ВВВЛДС-00 (ВИСОКО-ВИСКОЗНА, ВТАСАЛА ЛАЙНЯНО-ДРОЖДЕВА СМЕС), разработен от НИИИБИМКФзаЦСР имени товарищ Дерьмоедов (Научно- Изследователски Институт за Изучаване и Бойно Използване на Механиката на Канализационните Флуиди за Целите на Световната Революция). Бойния флуид представлява обикновени лайна смесени с мая за хляб (дрожди). Сместа се разбърква добре и се темперира на 400С в специален реактор –еърлифтен тип. За около 3 часа лайната втасват при което увеличават обема си около 6 пъти и вискозитета се удвоява, което прави сместа изключително лепкава и възхитително миризлива.

Екапаж – 6 души – командир, механик-водач, радист с джиесем, мерач на бетон помпата, пълнач (оператор на бетоновоза) стрелец (с въздушна пушка)

5.3. Sunderkampfwagen SdKpfW-666 “Sheisse-see” Мк2 Специална бойна машина SdKpfW-666 „Лайняно море”. Представлява модифицирана лайнярка – камион марка „Татра”, заредена с НВФЛГС-13 (Ниско Вискозна Ферментирала Лайняно-Говняна Смес) разработена от НИИИБИМКФзаЦСР имени товарищ Дерьмоедов. Сместа представлява стандартен канализационен флуид изтеглен от задръстена канализация на блок където живеят само пенсионери и поради тая причина канализацията не работи от 1 година. Така се получават отлични условия за ферментация на сместа в полеви условия. Тъй като вискозитета на сместа е нисък, тя се третира със лепнещ агент – акрил-амиден гел. Миризливостта на сместта е сравнима с тази на ВВВЛДС-00, естествено без дрождевия оттенък. Машината се използва за подавяне/удавяне на огнища на съпротива намиращи се под нивото на уличната настилка или на височина до 2 метра(първи етаж). За увеличаване на ефективната далечина на машината е монтиран допълнителен компресор и нови лайно-разпръскватели/смукатели.

Екипаж – 5души: командир, механик-водач,радист с дижесеем, мерач, оператор на компресора, стрелец

5.4. Леля Цецка Артилеристката – това е нашия аналог на Дебелата Берта и Голямата Дора взети заедно. Въпреки несъмнената си огнева мощ, леля Цецка има сравнително ниска мобилност и голямо време за привеждане в бойна готовност.

Екипаж – 7 души: 1 лекар, 1 звероукротител-целеуказател,4 санитари, леля Цецка, himself.

Боеприпаси:

стандартен осколъчно-фугасен буркан с развалено кьопоолу;

бризантен (шрапнел) буркан с винтова капачка тип „Омния” снаряден с недоварен боб;

бронебойно-осколъчен буркан с фабрично удебелени стени снаряден с мексикански скачащ боб;

подкалибрен бронебоен снаряд – бурканче от пюре с бронебоен сърдечник (цигански пирон 17 см.)

биологичен снаряд – свинско със зрял боб с ботулинова инфекция.

Надкалибрен Бетонобоен снаряд тип wallbuster – 3-литра буркан с туршия от люти чушки-смъртоноски

Обсег – в зависимост от снаряда и настроението на леля Цецка – до 50-100 м.

Подготовка и бойно използване на леля Цецка: Леля Цецка се транспортира до фронтовата линия в състояние на химичен ступор, постигнат след прилагане на големи количества транквиланти и невролептици (халоперидол, торазин, реланиум), също така от съображения за безопасност, тя е облечена в усмирителна риза, двойно армирана. Привеждането и в бойна готовност става чрез спиране на медикаментите, инжектиране на техните антагонисти в леля Цецка, след това се нареждат боеприпаси (буркани), следващата стъпка е показване на леля Цецка на потрет на Петър Стоянов, бившия президент в цял ръст широко усмихнат. По нормала след около 12 секунди леля Цецка трябва да е апоплектично морава на цвят и да има разкошна пяна по устата. Тогава санитарите свалят усмирителната риза а звероукротителя-целеуказател казва: „Ей го де, Петърчо лельо Цецке” и посочва желаната цел.

 

Пълният текст можете да прочетете ТУКА...... ! :lol: :lol: :lol:

Нееее ! Няма такива хора !

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Тва трябва да е бил бахти и пияният руснак майна !

 

 

Бе мен малко ме съмнява да е в Русия.Заслушах се в гласовете/доколокото се чуваха/ и не ми звучаха като руски...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...