Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 hours ago, netrootbg said:

Кой е този?

Кирил Десподов. В приятелски мач вкарва гол на Хърватия, отпразнува го като Кристояно Роналдо, хвърля фанелката, получава втори жълт картон. 

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Някъде в нета изкопаха старо предаване, където е мноого млад, точно той се бъзикаше с някакъв мъж за същото оплешивяване и обясняваше - това е шега хилейки се.

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво са изровили, но знам, че тоя бастун тотално ми падна в очите завинаги след тоталната му простотия. Добре - разбирам, че си докачлив, добре - разбирам, че си избухлив, добре - разбирам, че се правиш на кавалер и защитаваш жена си, добре - разбирам защо си откършил шамар на Крис Рок. 
Обаче не разбирам защо сега целия нет е залят от снимки на голглавата ти циганка! Ама всичко и навсякъде - позиране с голата тиква, включително и семейна снимка с оскара, чаветата и кубето!!!! СВИНЩИНА!!! Последно не разбрах - ще се засягаме и ще се срамуваме свенливо от заболяването или типично по цигански в стил катуна на Софи Маринова ще парадираме сега до откат с голата тиква!??!? 
ПОСЛЕДНО?!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, RaptoR said:

Не знам какво са изровили, но знам, че тоя бастун тотално ми падна в очите завинаги след тоталната му простотия. Добре - разбирам, че си докачлив, добре - разбирам, че си избухлив, добре - разбирам, че се правиш на кавалер и защитаваш жена си, добре - разбирам защо си откършил шамар на Крис Рок. 
Обаче не разбирам защо сега целия нет е залят от снимки на голглавата ти циганка! Ама всичко и навсякъде - позиране с голата тиква, включително и семейна снимка с оскара, чаветата и кубето!!!! СВИНЩИНА!!! Последно не разбрах - ще се засягаме и ще се срамуваме свенливо от заболяването или типично по цигански в стил катуна на Софи Маринова ще парадираме сега до откат с голата тиква!??!? 
ПОСЛЕДНО?!?!?!?!

:Facepalm:

Булгар, булгар

 

Quote

- Булгар! Булга-ар! - и още по-силно се удари в гърдите. Горделивият тон, с който изрече тази рекомендация, говореше много; този тон казваше: "Ето го, видите ли го българина! Този е той, такъв е той! Вий сте го чували само, сливнишкия герой, балканския гений! Ето го сега пред вас, цял-целиничък, от глава до пети, в натура! Видите ли какви чудеса е той в състояние да направи! И само това ли! Ехе, на какви работи още е той способен! Прости били българите, а! Гиди, чифути с чифути!"

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, netrootbg said:

:Facepalm:

Булгар, булгар


Вместо да се дъниш както всеки път, вземи малко се поразгледй и прочети из публичното пространство какво мислят болшинството от хората относно тоя панаир. Пък може и на тях да им пуснеш някой цитат, няма да се учудя. Моето мнение го казах. 

Link to comment
Share on other sites

Аз доколкото знам, жена му му изневери преди 2-3 години. Пак имаше някви драми тогава. Иначе беше супер нагласено това.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, kotora said:

Аз доколкото знам, жена му му изневери преди 2-3 години. Пак имаше някви драми тогава. Иначе беше супер нагласено това.


За изневерите, резилите на чаветата и излагациите в медиите на самия Уил Смит, който иначе много уважаваХ няма какво да се почва да се говори. Не съм се ровил в живота му, но покрай сегашния цирк се оказа, че е баш Софи Маринова стайл - тотален панаир. Каквото и да - по принцип не е наша работа личния му живот. Но да правиш всичко това публично достояние и да се излагаш като кифладжия - бахти резила. 
Иначе страшно много хора са твърдо убедени, че ситуацията с плесника е едва ли не нагласен скеч, но аз не мисля така. Уил си изпусна нервите и си му откърши шамара, а Крис си личеше как остана точно като гръмнат в буквален и преносен смисъл. Та според мен си беше истински момента и както казах го разбирам. Но да правиш такъв цирк след всичко това е просто отвратително и хората са масово негативно настроени. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Преди няколко години жена му нали беше плачкала, че черните били пренебрегванни за наградите, и то точно в година, в която Форест Уитакър беше взел Оскар за главна роля. 

Не знам, на мен продължава това да ми изглежда нагласено. Първо се вижда на видеото как веднага след шамара Уил Смит леко се смее и второ не съм виждал досега на някого цялото положение на тялото, заставането с единият крак, това широко и демсонтративно замахване с такова голямо разтваряне на ръката да го прави някой по този начин, ако иска да удари някого, освен ако не е театро и не иска да посдили с хумористичен оттенък сцената. 

 

277562472_5518389568174167_3253430382387

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Не знам какво сте гледали, но не видяхте ли, че е полудял от бяс и после продължи да му крещи и да псува?!?! Единственото съмнително нещо в сцената е как Крис не подфръкна от тоя шамар. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, RaptoR said:

 

Т'ва беше нелепица. Мини скалата си казва майтапа, Уил Симп в кадър как се се смее, след това показват негърския Смийгъл как прави намусена физиономия. Следващия кадър Уил Симп крачи суен, буен и много гневен и лепва толкова театрален шамар, че хобит като Крис Рок дори не залитва. 

Link to comment
Share on other sites

Трудно мож' ма върза. Хайде, пределно ясно е, че Уил е attention whore, но Крис Рок откъде накъде би участвал в такъв панаир и защо? Доколкото го познавам никога няма да направи такава цигания. 
Освен това вчера се говореше, че се коментира дори отнемане на оскара на Смит.  

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mIRCata said:

Някъде в нета изкопаха старо предаване, където е мноого млад, точно той се бъзикаше с някакъв мъж за същото оплешивяване и обясняваше - това е шега хилейки се.

Ей го на.

 

Link to comment
Share on other sites

Отнесохме се от хумора малко покрай този случай, но няма лошо. Мнението на Джим Кери, Ванчо, земи му прати цитат от Алеко бе! 

https://www.ploshtadslaveikov.com/dzhim-keri-za-shamara-na-oskarite-bih-osadil-uil-smit-za-200-mln-dolara/?fbclid=IwAR1Z8IrsZWRTjU02n5Hh0g9tFFyn3d7A_7OtBhEzFOKzDph1L_XDpXgJ19k

Абсолютно прав е, Смит се самоуби с тая тъпотия и най-вече с простотиите след това. Лично аз каквото и уважение да му имах изчезна завинаги. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, netrootbg said:

Първи април - международен ден на руската журналистика

Абе след всичките фейкове на украинците дето пускаха...май е ден на украинската журналистика.

Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2022 at 10:41 PM, charmock said:

Абе след всичките фейкове на украинците дето пускаха...май е ден на украинската журналистика.


Странно или не, за фейковете прочетох първо в BBC. Британската медия пусна големи 3 статии (естествено, ще бъдат приложени в края на статуса) за фейковете във войната, а най-любопитното беше, че 80% от развенчаните фейкове бяха украински. А най-странното е, че една част от тези фейскове се публикуват не къде да е, а в сайта на украинското министерство на отбраната:
- Историята за избитите и посмъртно наградени героични граничари от Змийски остров – фейк
- Експлозия в жилищен квартал в Украйна, която всъщност е от Бейрут 2014 – фейк
- Експлозия в Мариупол, която всъщност е старо видео на удар на мълния по централа – фейк
- Свален руски самолет над Украйна, който всъщност е либийски правителствен самолет, свален от бунтовници над Бенгази през 2011 – фейк
- Стари кадри на самолети, участващи в парад в Москва, представени като летящи над Украйна – фейк
- Клип на въздушен бой, озаглавен „МиГ-29 от въоръжените сили на Украйна унищожава Су-35 на руските окупатори“, се оказва видеоиграта Digital Combat Simulator World - фейк
- Клип с унищожаването на руски войски се оказва стар клип от Сирия – фейк
- Снимка на украинско момиченце, изправило се срещу тежко въоръжен руски войник се оказва палестинче, застанало срещу израелски войник от 2012 – фейк
- Видео, показващо украински пилот, свалящ руски изтребител се оказва видеоиграта Arma 3 – фейк.
- "Духът на Киев”, избиващ руски войски – фейк
- Потопеният руски кораб „Василий Биков”, който после се появяви без драскотина в Севастопол (статия на Фигаро)
- Видеото, излъчено многократно и в България, с плачещия татко, който се сбогува с дъщеричката си, се оказва татко от Донбас, който качва детето в автобус за Москва – фейк
- Снимката на плачещия старец с трупове в краката му всъщност е от Донбас, а жертвите са избити при украинска бомбардировка – фейк.

----------------------------------

На половината от тия шитни форомните смехурковци се скъсаха да мастурбират. И продължават да го правят. Излагацията е КОЛОСАЛНА. 
Асене, предполагам статуса си го чел целия - той както винаги на 100000% покрива мнението ми за ситуацията в Украйна.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...