Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

24 minutes ago, RaptoR said:


Асене, предполагам статуса си го чел целия - той както винаги на 100000% покрива мнението ми за ситуацията в Украйна.

Да прочетох го и разбира се съм на 10000% съгласен като теб, но просто вече се уморих да споря с хора, които в омразата си просто не виждат и другата страна на нещата. Почти съм убеден, че и ситуацията в Буча ще се окаже фейк.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, charmock said:

 

Да прочетох го и разбира се съм на 10000% съгласен като теб, но просто вече се уморих да споря с хора, които в омразата си просто не виждат и другата страна на нещата. Почти съм убеден, че и ситуацията в Буча ще се окаже фейк.

 

Е па я затова си фиркам с Петко и Галин (миналата вечер) Барбаяни в Ираклица и бал съм маа му... При толкова лъжи просто няма смисъл. Още дълго няма да разберем нищо смислено. 

Link to comment
Share on other sites

България представи защитната си стратегия: Ще се престори на вече бомбардирана

 

Quote

"Това е стар комплексен план, с който да изглежда сякаш войната вече сме я карали" - увери президентът Радев.
"България от години е подготвяна за този момент. Инфраструктурата, архитектурата и поддръжката на населените места е била такава, че да се създава илюзията на пресни бомбардировки, които да заблудят чуждото разузнаване, че тук вече е превзета територия"

 

Link to comment
Share on other sites

"Руската литература е изградена върху страданието. Или авторът, или героят, или читателят страдат. Ако страдат и тримата - значи говорим за шедьовър на руската литература"

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Godfather said:

 Буахахахахаха, абе къде ги намираш такива? :lol: :rofl:


Иван Делев ми е приятел и ми изскокна, че е коментирал под тоя гениален пост! Още не мога да си събера мислите... 

Link to comment
Share on other sites

Джеймз Камерън бил започнал снимките по продължението на "Титаник", което по непотвърдени данни щяло да се казва "Масква". В главната роля този път вместо Леонардо ДиКаприо щял да играе Дани ДеВито. :lol:

 

Image

Link to comment
Share on other sites

Стига сте се тригървали като някакви папагали и да повтаряте едно и също.

 

Къде аз казах нещо за Русия, за Украйна, за войната, за ЦРУ. 

 

Аз пиша, че тия "смешки" са нефелни, на които и тинейджър няма да се засмее, ти ми вадиш някаква статия за Русия и ЦРУ.   Аз пиша едно, вие разбирате друго.

Не всяка дебилщина, която осмива Путин и Русия е смешна, сега разбра ли го по-ясно ? Ако сте на някакъв хонорар на пост, ебаващ путинката, ще го разбера. 

 

 

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dunc said:

Стига сте се тригървали като някакви папагали и да повтаряте едно и също.


Навсякъде са станали като роботи, човек! Кажеш, че снимката на Путин, дет' си е сложил за профилна е с лоша резолюция - веднага си американска подлога, родоотстъпник и другите от сорта. Кажеш, че вица, осмиващ руската армия не е смешен - веднага си възражданец, копейкаджия и т.н. И т'ва уж хора с IQ над стайната температура! Тря'а отворим тема "да поплачете малко"...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dunc said:

Стига сте се тригървали като някакви папагали и да повтаряте едно и също.

 

Къде аз казах нещо за Русия, за Украйна, за войната, за ЦРУ. 

 

Аз пиша, че тия "смешки" са нефелни, на които и тинейджър няма да се засмее, ти ми вадиш някаква статия за Русия и ЦРУ.   Аз пиша едно, вие разбирате друго.

Не всяка дебилщина, която осмива Путин и Русия е смешна, сега разбра ли го по-ясно ? Ако сте на някакъв хоноро на пост, ебаващ путинката, ще го разбера. 

 

 

 

9 minutes ago, Antares said:


Навсякъде са станали като роботи, човек! Кажеш, че снимката на Путин, дет' си е сложил за профилна е с лоша резолюция - веднага си американска подлога, родоотстъпник и другите от сорта. Кажеш, че вица, осмиващ руската армия не е смешен - веднага си възражданец, копейкаджия и т.н. И т'ва уж хора с IQ над стайната температура! Тря'а отворим тема "да поплачете малко"...

+1 и за двете мнения. А "смешките" са меко казано малоумни и да не кажа само какви им се радват.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:


Навсякъде са станали като роботи, човек! Кажеш, че снимката на Путин, дет' си е сложил за профилна е с лоша резолюция - веднага си американска подлога, родоотстъпник и другите от сорта. Кажеш, че вица, осмиващ руската армия не е смешен - веднага си възражданец, копейкаджия и т.н. И т'ва уж хора с IQ над стайната температура! Тря'а отворим тема "да поплачете малко"...


Потресающа тъпотия поголовно! Добре че веганите поне позачезнаха!

Link to comment
Share on other sites

Това, че някои другари са се засегнали и реагират като ощипани девойчета е повече от показателно за ефекта на въпросните карикатури. :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...