Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

Верно, че имаме различно чувство за хумор, но аз лично на последните постове гледайки ги като единични хич, ама хич не мога да се посмея.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ХААХАХАХХАХАХАХАХА

 

Ама ти си го изгледал !!! Сеш'са?

Изтърпях до момента, в който и показаха мордата на онази с бъчонката... После побегнах с писъци и скубейки буйните си къдри.....

Това обаче изобщо не оправдава онова, че си тъп бе, Саше!

Ай, още едно от мен и отивам да си лягам, че утре имам да творя БВП......

 

https://www.youtube.com/watch?v=q2fizeoT22g

Верно, че имаме различно чувство за хумор, но аз лично на последните постове гледайки ги като единични хич, ама хич не мога да се посмея.

П.п. Щото и ти си тъп. Пък и не си имал виденовата чест да ми бъркаш в гащите.... Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Верно, че имаме различно чувство за хумор, но аз лично на последните постове гледайки ги като единични хич, ама хич не мога да се посмея.

 

Ангеле, твоето чувство за хумор все още не е документирано...

 

И що се буташ ся, сам се навираш със шарени чорапки между нас, дето явно нямаме чувство за хумор?

 

Дай да се опитаме ако си петимен да разгадаем с какво се е налял оня с малката чурка - като лост на Мултипла...  

Link to comment
Share on other sites

Ми ядеш мултипловия лост!

С каквото и да е, да знаеш, че е по-качествено от твоето :))

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Найш как щи вдигна!?!

 

Ей, на, не ти вдигнах!

Видене, ти eбa и лиофилизатора!

Link to comment
Share on other sites

 

Явно никога не си се качвал в  нещото такова отвътре ;)
Аз съм се качвал...в няколкото които минаха през фирмата. Не си го причинявай! Много ненадеждна техника. Бяха с метан всичките. Единствено метана беше ок.
Link to comment
Share on other sites

Сайт, който ме кара да си спирам adblocker-a... няма да бъде посетен от мен :)

Особено когато закрива цялото съдържание.... Попадал съм на наистина полезни страници, където дискретно отстрани е обяснено какво, защо - тогава им влизам в положение, но тук няма как.

Link to comment
Share on other sites

Мача свърши. Кошмара се прибра в истинския кошмар, Роналдо отива за пореден път да се бори за златната топка. Нещо не ми идват смешни тия колажи особено когато в един сезон Роналдо вкарва повече от целия ни национален отбор с все резервите.

Link to comment
Share on other sites

Сайт, който ме кара да си спирам adblocker-a... няма да бъде посетен от мен :)

 

 

right click, inspect element, слагаш стил display none и готово. евентуално махаш на body-то overflow: hidden

 

Аз се сещам за многочислени гадости и много по-трудно махане, ама засега само леваците си слагат такива проверки и естествено са им некадърни

Link to comment
Share on other sites

Мача свърши. Кошмара се прибра в истинския кошмар, Роналдо отива за пореден път да се бори за златната топка. Нещо не ми идват смешни тия колажи особено когато в един сезон Роналдо вкарва повече от целия ни национален отбор с все резервите.

 

Стефче, туй препикано гейче хич да не ми го величаеш. Че наште са резил е ясно, не знам снощи какъв късмет ги е споходил и колко пекано е вратарчето, но спечелили... контрола... УРА! Вече и това е събитие с национална значимост във футбола, щото нищо друго освен резили няма от много години. Но мазното, потно педалче няма да ми го величаеш, че мамичката му гнасна мангалска...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Аз няма кво да го величая. 3 златни топки по 50 гола на сезон, частен самолет, хотели...искам и аз да съм такъв гелосан гей ;)

 

Освен това е играл за най-великия клуб на 3 галактики - Юнайтед :) :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

И освен тва от години не се ползва с протекция от реферите, каквато още има един друг футболяга от един друг отбор, който НЯМА как защитник да му направи нормален шпагат... защото веднага получава жълт картон, не дай си боже игра тяло в тяло ... пак картонче... ако пък съдията не свири така ... се почват едни псувни, едни ритници срещу противника... мусене, цупене ама иначе тва никой не го пише.

 

Роналдо ми е от най-противните футболисти въобще, но за съжаление спрямо някои други, които мас медиите пробутват нон-стоп даже не може да се мери.

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми е адския противен Роналдо. 15 златни топки, 2 самолета, и голове на корем, не го оправдават, че поне 12 удара имаше снощи и нищо не реализира. Това не е професионален спортист, това е цървул. Не ми харесва заради егото си и че се мисли за голям футболист - еми не е Меси, и няма да бъде никога Меси. Меси е човек и не е балерина кат тоя. Както каза Алекси снощи:
 
12321245_1767844870105296_10511044880556

Немският вестник "Билд" пише, че Роналдо няма да забрави лесно Стоянов, а аржентинското списание "Оле" излезе със заглавие "Какво стана, Кристиано?".

 

Не знам колко от вас вчера са го гледали, но аз го гледах на слушалки, и при първия пряк свободен удар Владо се поизплаши малко:

Докато нареждаше стената каза: "Ей ся си **а майката"

https://vid.me/bnEC

Link to comment
Share on other sites

right click, inspect element, слагаш стил display none и готово. евентуално махаш на body-то overflow: hidden

 

Аз се сещам за многочислени гадости и много по-трудно махане, ама засега само леваците си слагат такива проверки и естествено са им некадърни

За пръв път бърникам в тоя редактор и взе че стана :grin: Ето една от двете картинки (то друго за гледане няма)

 

618x834.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...