Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами по-истинско ми изглежда. Смисъл такъв - не че са произведени и бутилирани, а че някой си е направил труда да разпечата етикетите и да ги лепне.

Link to comment
Share on other sites

Ами по-истинско ми изглежда. Смисъл такъв - не че са произведени и бутилирани, а че някой си е направил труда да разпечата етикетите и да ги лепне.

Буквалист

Link to comment
Share on other sites

Фотограф от географско списание получил задача да направи снимки на голям горски пожар. Поради голямото количество дим, не било възможно да се направят добри снимки. Фотографът се обадил в редакцията и помолил да наемат самолет. Главният редактор му казал, че самолета ще го чака на близкото летище. На другата сутрин фотографа пристига на летището и вижда на пистата самолет, който форсира двигателите. С нетърпение да направи снимките скача в самолета и виква на пилота:
- Давай, излитай по-бързо!
Пилотът дал газ и излетели.
- Карай към северната страна на пожара - казва фотографа на пилота- и направи три четири захода на ниска височина!
- Това пък защо?- пита пилота.
- Защото трябва да направя снимки. Аз съм фотограф, а всички фотографи правят снимки!- дразни се фотографа.
След дълга пауза, пилотът прошепва:
- Искате да кажете, че вие не сте инструктора по летене?

Link to comment
Share on other sites

Ме... Цвиля със сЪлзи........

Егати, мило ми стана и чак ми се прииска да я гушна таз душица.....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Бахахахха, ебаси кефа, смЕх...обаче как се надупи...ммм 'арно гъзе...макар и звучно и ароматно....

Те звучните не са ароматни, бе! Най- дъхави са партизанските, дет са вика - Сайлънт, бът дедли.....

Link to comment
Share on other sites

Айде беее, ти пък, влез в ролята малко...тоя натокан задник ('дето си е баш за другата тема) си изпя една мощна резенячака...

Гадо, тея скоросмъртните са ясни...там проблема е, че и грозните задници могат да ги пускат...пък в случая аз се насладих повече на мацето, отколкото на звукозаписните й възможности...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Какъв фасул направи жена ми вчера... а пък после какви "музикални забавления" си спретнахме - това с яйцата и лука изобщо не го вдига пред нашите :)

ЛаЙк такъв!

То не е само до аранжимент, тоналности и хармония.... Ако не се погнусиш от себе си заради зловонието, което е произлязло от собствените ти дълбини, то е все едно не си пръднал....

А именно комбинацията от яйца с чесън, лук, праз или червено вино докарва онази тънка, но ясно разпознаваема жилка на аромат, все едно в теб има нещо мъртво, което е започнало да се разлага.

 

П.п. Друг важен ингредиент за добрата смрад е рибата! Порцийка пържена цаца в комбинация с подходящата гарнитура и питие би могла да накара дори и пор парясник да се почувства като девица от пансион за благородни девици....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...