Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

След като свършват да правят любов, жената се обръща към мъжа си:

- Всичко наред ли е господине? Доволен ли сте от обслужването?

- Успокой се бе жена, не си на работа в Хепи, у нас сме си!

1507042_1066264786733363_325899983111966

Link to comment
Share on other sites

Това с цената на тоя боклук е ебавка, нали. Няма как да не нагърбя един Hublot, ами ще взимам тая пародия на часовник.

Всъщност най - скъпият им модел е на цена от 17000$. Иначе го има изработен и от алуминии за 350$. Кеф ми правят обаче пак непотребителите на Apple продукти. "Велики" сте!!!
Link to comment
Share on other sites

Ванка, какво се опита да кажеш, че и аз не разбрах. Всъщност, викаш, няма нищо ненормално един електронен часовник да струва колкото двустаен апартамент. Не ми трябва да съм айползвател, за да видя малоумщината идваща от тази фирма и нейните промити клиенти.

Въобще схвана ли идеята на снимката или не?

Link to comment
Share on other sites

Всъщност най - скъпият им модел е на цена от 17000$. Иначе го има изработен и от алуминии за 350$. Кеф ми правят обаче пак непотребителите на Apple продукти. "Велики" сте!!!

Всъщност не знаех, че става дума за епъл. Само предположих защото обикновено с техните безумни цени се правят такива сравнения. Но евала им правя, намерили са огромно стадо в Америка и си го доят душманската. Колкото и американеца с айфони да питам дали искат друга марка телефон - не искат и да чуят. А относно часовника... Все едно да си купиш часовник Мерцедес или Армани. Или кола епъл. Поне към часовниците ми съм по-капризен от колкото към телефоните. Само дето за истински часовник още не съм дорасъл, но и това време наближава... Живи и здрави да сме само.
Link to comment
Share on other sites

Ами опита се да каже, че има луксозен часовник, изработен от злато - верно изработен от епъл, но е луксозна стока и не случайно парите са такива. И е мега тъпо сравнението "ама аз за тези пари можеше да взема нам си колко неща" като че ли човек, способен да даде $17,000 за часовник ще се замисли дали да не си купи примерно като моята тойота или да си купи часовник и е много тъпо да му се обяснява как видиш ли тойотата можела да върви, а часовника нямал колелета пък били на една цена. Ми дреме му на шлифера - той си има шофьор, който да му кара бентлито и грам не го вълнува какви са цените на автомобилите за плебеите. Или евтините телевизори, домашното кино и прочее. Все едно да сравняваме въпросното домашно кино за $1100 с неговата уредба за $300,000 и да се дивим как може да е 300 пъти по-скъпа и защо аджеба този балък е дал толкова много пари за нещо дето не е чак толкова по-добро. А отговора е очевиден и определено не е "защото е тъп". Всъщност тъп е автора на въпросния колаж, който обяснява как гроздето е кисело.

Link to comment
Share on other sites

Човек каращ Бентли, няма да си купи такъв часовник. Поне в нормалните страни. Ще ги даде, дори и повече от 17К, но ще е за някои от тия дето Стефан се оглежда. Поне ако си вади парите сам де, а не му ги дават мама и татко.

Link to comment
Share on other sites

Хаха, явно това видео е станало мн популярно, тъкмо влизам да го постна и вече 2ма са го сложили :D Кърти много дядото :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...