Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

Неволята учи. Или как се ремонтира с тел и плюнка, при липса на поялник.

Средното краче на черното нещо :D

 

10488404_10205038093570664_8849949617528

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Ххахаххаха ей такива мърши като тази много бой заслужава...

Ето нещо от следващи коментари :

 

 

Blagovest Dobrev Здравейте г-жо Йорданова. Знам,че знаехте,че ще ви пиша предварително,но нека минем по същество. Предлагам ви разширен бизнес план в който можем да направим извънземни пари. Давам ви 15 мача от програмата на Еврофутбол,пускам ги с 10 лв,печелим към 870 000 лв на всеки един тираж,или просто казано към 2,6 милиона на месец на. Надявам се да ми отговорите. 2 Милиона са за вас а за мен 600 000 лв. Надявам се да ми отговорите преди 25 февруари,защото до тогава с парите от тиража искам да напусна България и да отида някъде в чужбина,от там ще поддържаме връзка,чрез скайп и ще ви пращам парите по Western Uniоn или по банков път,но таксата,ще я плащате вие,защото вие ще сте милионерката,не аз. Помислете само с тези 2 Милиона на месец... Може да си uprgade-нете кристалната топка на 67 левел,която ще може да се свържете и с извънземните.Бизнес планът ми важи до 14 февруари.
Link to comment
Share on other sites

Дедо... харабия, звучиш ми като платени червени тролове :lol: Така агресивно и фанатично пропагандираш гледната си точка ;) То... да де, вЕрно, че си дядка :D 

Link to comment
Share on other sites

Aма хич не съм червен за разлика от "ПП Зелените" :)

 

А последното е заради Виден, защото нали ми обясняваше как нямало такова нещо, та сега се чувствам длъжен де що намеря материали по темата да му ги показвам.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

А последното е заради Виден, защото нали ми обясняваше как нямало такова нещо, та сега се чувствам длъжен де що намеря материали по темата да му ги показвам.

 

Твърдението, че глобално затопляне няма и тежки ефекти от него върху природата и средата като цяло няма е пълно малоумие. Дори не се опитвай да си помислиш, че съществува микроскопична вероятност дори да обърна внимание на евентуални твърдения от типа. Вероятно дори след лоботомия няма как да приема такива глупости на коне с метални капаци. Просто не съществува такъв вариант... Дори в хумористичен аспект.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...