Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11008622_893609354031165_1805485124242781113_n.jpg?oh=196401cfe4a298fee3b8cd132f348db2&oe=559B1EA8&__gda__=1439686594_28512af6de6917f66680d0ab93faacda

От най-щастливият човек до най-тъжният за секунди :)
Аз затова гледам да съм умерен в радостта си, че не знаеш какво ти е приготвила съдбата :D

Link to comment
Share on other sites

То има такъв виц - Берлин, 2050г, 1 през нощта. 2-ма полицай спират човек за проверка на документите и единия вика на другия - виж бе, виж бе Хасан - какво смешно име - Гюнтер.

Link to comment
Share on other sites

Молбата на Европа към Русия за увеличаване на обема на доставките на газ през тази зима показа, че демокрацията и правата на човека замръзват при температура - 20 градуса.

Link to comment
Share on other sites

Отказвам. Нямам право да сбъркам ли? Объркал съм веднъж на 100 пъти и какво? Ще мрем ли? 

Link to comment
Share on other sites

Руският танк чудо се скапа току пред парада : http://clubz.bg/19437-ruskiqt_tank_chudo_se_skapa_toku_pred_parada

"Хахах доста са неосведомени медиите! Няма как да знаят всичко! Случая е следния: Танка не се чупи а тренират изтегляне при случай на непредвидена ситуация. След всичко което се вижда на видеото танка го разкачат и си тръгва сам. Оказва се че ако нещо се случи няма как да го изтеглят защото всички танкове на парад са с гумирани вериги и те винаги приплъзват на паважа и нищо не става. Просто влекача пали гумирането и си боксува на място. Ако го изреже както се прави на практика заминават много скъпи вериги и паважа се взривява."

 

Умрем си за малоумна пропаганда.

Link to comment
Share on other sites

Танка не се чупи а тренират изтегляне при случай на непредвидена ситуация.

Хм, падането на "Прогрес" и то ли е тренировка в случай на непредвидена ситуация? Сори, Весо, не се сдържах.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хм, падането на "Прогрес" и то ли е тренировка в случай на непредвидена ситуация? Сори, Весо, не се сдържах.  :lol:

За това не знам нищо, сефте го чувам. Аз не се засягам, просто ми се иска малко повечко да четат хората, преди да почнат с дивотиите :)

Link to comment
Share on other sites

За това не знам нищо, сефте го чувам. Аз не се засягам, просто ми се иска малко повечко да четат хората, преди да почнат с дивотиите :)

Весо, тя пропагандата е многопосочна и обикновено идва от места, от които традиционно и исторически си струи пропаганда. Ако човек се замисли дори малко, първо всякакви тренировъчни ситуации предварително се знаят и не създават наблюдавания хаос в комуникациите, особено пък сред висшето командване, което най-малкото би трябвало да е в час с "тренировката". Второ, подобни тренировки изобщо не е необходимо да се правят "на място" в и без това изключително натоварения централен площад на многомилионна столица и по този начин очевидно нарушавайки предварителния план и създавайки изключителен хаос. Само логични мисли, нищо по-специално. Спомням си и когато например потъна "Курск" какви невероятни официални версии излизаха със седмици, докато накрая стана ясно очевидното. Та лично според мен случващото се в клипа няма как да е тренировка, каквото и да се пише от официални източници.

 

https://www.youtube.com/watch?v=esSug5lwAbo

Link to comment
Share on other sites

Да ме прощават любителите на руското оръжие, но ето поредния опит за оттренирване на непредвидени ситуации. Този път не е танка а друг елемент от безаналоговата платформа - ТГУП "Армата".  :lol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=5YDCyRT7Luo

Link to comment
Share on other sites

Малко форумен хумор :D

 

и току що си купих от ибей.де ей такова чудо за 60Е , най-тъпо изхарчените пари....... 

 

Goped_Bigfoot.jpg

 

 

@zlobil: това дето си го купил е доста глупаво, освен ако няма да го караш в Градската градина редом с малките деца.  :)

 

 

2 години по-късно:

 

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...