Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз винаги съм си мислел, че българското суши дефакто е сармичката. Оризче, лозов лист вместо нори и каймичка вместо рибка. 

Link to comment
Share on other sites

И се надявам хората с изтънчен вкус да ми простят, ама където и к'вото суши да съм ял - не може да стъпи на малкия пръст на сармите на майка ми. Или на баба ми. А и тъщата също ги прави феноменални...

Link to comment
Share on other sites

Суши ми е любимата храна. Когато съм в Пловдив почти всеки ден хапвам. Даже като се замисля е направо чудо ако мине ден в който да не съм ял. Когато обикалям в чужбина, суши ресторантите са едно от местата които задължително посещавам. Правя и опити сам да си правя. Засега по елементарни, но се получават много добре. Не мога да си представя как няма да ви харесва. Надявам се, че не опитвате това което е в Happy.

Link to comment
Share on other sites

То другаде остана ли да предлагат в Пловдив? По едно време имаше май ресторант специално за суши, но замина бързо. Сега освен Хепи не се сещам.

Link to comment
Share on other sites

То другаде остана ли да предлагат в Пловдив? По едно време имаше май ресторант специално за суши, но замина бързо. Сега освен Хепи не се сещам.

Има много други. Аз лично в Хепи никога не ям суши. Най - доброто място според мен е Суши Шоп:

http://sushi-shop.mreja.org/

На второ място са Суши Баркод:

http://sushibarcode.com/

 

Има и други места на които предлагат, но все още не съм ги пробвал. Тези двете ми харесват много и нямат нищо общо с Хепи.

Link to comment
Share on other sites

Суши ми е любимата храна. Когато съм в Пловдив почти всеки ден хапвам. Даже като се замисля е направо чудо ако мине ден в който да не съм ял. Когато обикалям в чужбина, суши ресторантите са едно от местата които задължително посещавам. Правя и опити сам да си правя. Засега по елементарни, но се получават много добре. Не мога да си представя как няма да ви харесва. Надявам се, че не опитвате това което е в Happy.

 

ял съм и в чужбина, просто не е моята храна, никога не бих го предпочел пред една средно голяма вратна пържола....... силно се съмнявам че дори и най-големият майстор да ми го направи ще ми хареса. 

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

ял съм и в чужбина, просто не е моята храна, никога не бих го предпочел пред една средно голяма вратна пържола....... силно се съмнявам че дори и най-големият майстор да ми го направи ще ми хареса. 

Това, че е в чужбина не го прави по - добро. От едно от най - гадните които съм ял беше във Виена. В същото време най - доброто което някога съм ял също е във Виена. И двете уж в японски ресторанти. Не е много фактор къде се намира ресторанта. Иначе съм почитател на мръвките. За моя радост мога да се насладя на сръбската скара от първа ръка и в огромни количества :hump: :beerchug.

Link to comment
Share on other sites

+1

 

три пъти му давам шанс, последният даже не можах да го преглътна....пълен ужас

 

 

Не съм пингвин, че да ям сурова риба(за сушито).

 

Говорете си, аз тъкмо отивам тази вечер :D То тук го правят предимно с пушена май. 

Link to comment
Share on other sites

Опитах да преместя разговора в другата тема, ама на - упорити са :) :)

Ти мълчи да не вземе да те запатка и теб.... Щот ние с Весо още тръпнем в ужас....

Link to comment
Share on other sites

Суши ми е любимата храна. Когато съм в Пловдив почти всеки ден хапвам. Даже като се замисля е направо чудо ако мине ден в който да не съм ял. Когато обикалям в чужбина, суши ресторантите са едно от местата които задължително посещавам. Правя и опити сам да си правя. Засега по елементарни, но се получават много добре. Не мога да си представя как няма да ви харесва. Надявам се, че не опитвате това което е в Happy.

Нищо му няма на това в Хепи. Два пъти съм ял и ми е харесвало много. Всъщност не мога да намеря разлика с всичките сушитa дето съм ял в Чикаго.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...