Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да споделя народната мъдрост, циркулираща из вселенския мегасайт БГмама :D :D :D :D

 

А: Не виждам добре, лекарите ми казаха, че имам перде - препоръчаха операция

Б: Не им вярвай, само искат да ти вземат парите, виж нещо народна медицина.

А: Народе, помагай!

В: Леля ми имаше перде и си капеше ракия с мед и лимон в окото да стопи пердето. Опитай и ти!

А(след един ден): Пробвах - много боли и люти и едва виждам вече.

В: То иска време, продължавай да накапваш.

Г: Щом боли - значи оздравява!

Link to comment
Share on other sites

што е современ "Македонец" ?

 

Одговарање: посръбчен антички педераст, кој додека го ебе Албанец, цица српски кор, на фона на српска музика, а во останатото време пцува Бугарите и се прави на "Македонец".

Link to comment
Share on other sites

Петък е! Вече 6 часа съм в офиса и се радвам на постиженията на Интернет и компютрите - местя пари от една сметка в друга, местя файлове от една папка в друга и т.н. Изведнъж започвам да се чудя как, докато съм още в офиса да си преместя шишето с ракията от шкафа в хладилника та до довечера да се изстуди... тогава осъзнах, че технологиите има накъде още да се развиват.

Link to comment
Share on other sites

Ставам сутрин - пред компютъра. Отивам на работа - пред компютъра. Прибирам се - пред компютъра. Де*а ма'а му, аз човек ли съм, или периферно устройство ?!

 

Hentai - Japanese form of art, showing mostly three things Japanese don't have: large eyes, large tits, and large dicks.

... and tentacles.

Link to comment
Share on other sites

2500 лв...харабия трябва да ми прави свирки за 2500...ебаси телефона. Тва си един мотор бе майна или едно е30. Е не е нормално, па дори емблема на Ферари да имаше вместо ябълка :laughing1: :laughing1: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...