Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Ами и аз да се поизложа малко: Търся 1 песен, редовно я пускат в Тра-ла-ла, техно, бас, пищялки (мн мелодични между другото) май е цигулка ама съм позабравил... /и за съжаление нищо повече не мога да кажа, може да се пропуснат коментарите за медиумите/

П.С. Не е Galvanize, но е нещо подобно!!!

П.П.С. и все пак тука е "Търся една песен, но не знам как се казва", а не като знаете песните и не занете от къде да ги намерите :)

 

може би е Dr.Kucho - Tribal Adventure

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tarsq edno tehno v koeto po edno vreme po4vat da izrejdat nai-rali4ni DJs - DJ Tiesto, Dj edi si koi, Dj ne znam si koi ...., ei taka izrejdat 10tina DJi

Хахах-сещам се за кво говориш....и Джо от ЛП го имаше... парчето е яко,макар,че не е точно парче :) Мисля,че беше нещо като концерт на най-добрите дж в света...забравих :huh:

Ааа-м-ду другото,сори,не мога да ти помогна :bgrin:

 

Едит...знаеш ли кво се сетих....един приятел го имаше,ще го питам откъде си го е свалил,ако пишеш на кирилица :)

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Има една песен на "Sistem of a Down" в нея се пееше нещо в сорта на : ...cry when angels desert to die.... :devil

ако някои знае и от къде мога да е намеря,ще съм му много благодарен :woot

10x

Edited by dnikolaev43
Link to comment
Share on other sites

Има една песен на "Sistem of a Down" в нея се пееше нещо в сорта на : ...cry when angels desert to die....  :devil 

ако някои знае и от къде мога да е намеря,ще съм му много благодарен :woot

Chop Suey!

Edited by ludoto_mimi
Link to comment
Share on other sites

Песента която ми трябва е била пята на няква олимпиада и е същевременно на Таxи 2 и 3 соундтрак... благодаря...

@xkiller^_^ aaa това не е ли Криминале? Какво общо има то? :) или имаш в предвид песента да се казва така?

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Песента която ми трябва е била пята на няква олимпиада и е същевременно на Таxи 2 и 3 соундтрак... благодаря...

@xkiller^_^ aaa това не е ли Криминале? Какво общо има то? :) или имаш в предвид песента да се казва така?

Dick Dale - Misirlou

@Hostage това е System Of A Down - Chop Suey!. Има линк по-горе :D

Edited by ludoto_mimi
Link to comment
Share on other sites

Neznam dali e pitano predi tova za tazi pesen,ako e taka se izvinqvam.Ta zna4i tarsq pesenta ot reklamata na Nescafe Frape,deto servitiora razliva edna 4a6a i pada varhu pulta na dj-q i muzikata spira,ama sled tva dj izvajda nqkva druga plo4a i partyto prodaljava otnovo :punk :punk :D

Link to comment
Share on other sites

значи свалете това:

http://play.evrocom.net/dl/incoming/+PRD/0...es-ministry.mp3

и ми кажете плз по принцип след като сварши песента в 4мин и 35 сек след нея как се казва песента която почва за 2 мин ? блаодаря предварително и внимавайте как ше сваляте песента от плай-а иначе "този сайт ще банне IP адреса ви ако сваляте 1 файл с няколко връзки" :)

Link to comment
Share on other sites

... ми кажете плз по принцип след като сварши песента в 4мин и 35 сек след нея как се казва песента която почва за 2 мин ?

Limp Bizkit - All That Easy

Link to comment
Share on other sites

Абе майката тука ме муфти да ви питам по радио Фреш в оня рекламния блок ( дето наливат откъси от различни парчета ) има едно парче където го пее един много дълбок мъжки глас, пеело се 10 ...9....8....7 и т.н. Доста нескопосано обяснение, ама това измъкнах от нея :blink: :huh:

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен. Чух я по радиото.

Пее жена, това е припева (мисля): Come alone, come alone with me, come alone now, come alone ............(тук има част която не помня)............ to be free.

Това е което се сещам. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен. Чух я по радиото.

Пее жена, това е припева (мисля): Come alone, come alone with me, come alone now, come alone ............(тук има част която не помня)............ to be free.

Това е което се сещам. Благодаря предварително.

Titio - Come along now
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...