Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Help please tursq edna pesen kadeto q puskat ne vednuj v Requiem for a Dream instrumental e samo su6to sum e 4uval na treiler na lord of the rings

Еми свали си саундтрака на Requiem For A Dream, има го в DC++... там има доста инструментали от филма. Някой от тях ще да е :)

Link to comment
Share on other sites

Стига с тва DC++, то направо мания ви стана. Като има нещо за сваляне хттп варианта е далеч за предпочитане - тук. Иначе човекът е абсолютно прав - отдели час или колкото там в зависимост от веръзката да дръпнеш целия саундтрак и все трябва да е някъде вътре :)

Link to comment
Share on other sites

Стига с тва DC++, то направо мания ви стана. Като има нещо за сваляне хттп варианта е далеч за предпочитане - тук. Иначе човекът е абсолютно прав - отдели час или колкото там в зависимост от веръзката да дръпнеш целия саундтрак и все трябва да е някъде вътре :)

 

Понякога DC++ е единственото спасение. В mp3-то няма групи като pet shop boys да кажем, да не говорим че някой песни на rammstein са бъгави.

Link to comment
Share on other sites

//офтопик на мах

*Понякога* да. Но защо да си играя да инсталирам допълнителен софтуер, да чакам по опашки и т.н., когато мога с евентуално по-голяма скорост да издърпам музиката от сайтче. Да не говорим за рекурсивното дърпане на цели папки, което освен време спестява и нерви. Ся, говорим принципно че чрез хттп си е далеч по-удобно, разбира се, че през п2п ще има по-голям избор. А ако песните от мп3.ком.хк са прецакани, можеш да помолиш някой да ги смени (теоритично де). Просто когато са възможни и двата варианта, аз си предпочитам wget -c -r -np -nd "http://" пред търсене на отделни песни и какво ли още не. Не че не съм го правил, просто ме бави. А в конкретния случай мисля че е и по-удобно. Ама ... въпрос на гледна точка.

//аре после някой да ги изтрие последните два поста

//и не ме кефи надписа на аватара ти ... tux is fantastisch :)

Link to comment
Share on other sites

Търся оригинала на орк. Кристали - Ти нямаш сърце.Песента е гръцка, но не знам как се казва :( Някой да я знае :)

Пее се нещо от сорта на:"Denikis kardia..."

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Търся оригинала на орк. Кристали - Ти нямаш сърце.Песента е гръцка, но не знам как се казва :( Някой да я знае :)

Пее се нещо от сорта на:"Denikis kardia..."

Stamatis Gonidis - Den exeis kardia

 

Някой знае ли как се казва българския кавър на Vasilis Karas - Girise ?

Май се пееше нещо от сорта на "върни сее"...

Ами това в което се пее "Върни се" е песен на DJ Дамян - Море.

Само че Море е българската версия на Vasilis Karras - Ti antropoi. Двете песни обаче страшно много си приличат.

Оригинала на Vasilis Karas - Girise e Тони Стораро - Искам те.

Link to comment
Share on other sites

Stamatis Gonidis - Den exeis kardia

Ами това в което се пее "Върни се" е песен на DJ Дамян - Море.

Само че Море е българската версия на Vasilis Karras - Ti antropoi. Двете песни обаче страшно много си приличат.

Оригинала на Vasilis Karas - Girise e Тони Стораро - Искам те.

Еми да ти кажа... абсолютно сигурен съм че има български кавър на Girise, където вместо "giriseeee" се пее "върни сеее". Мерси все пак

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен как се казва.В припева се пее :O o i'm an alien,i'm a little alien...нещо такова.Мисля че е стара песничката не е от новите.Мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

ХОРА, някой гледал ли е по EuroSport като дават реклама на ралитата от не-знам-си-коя-форумила пускат едно много яко такова индустриъл техно... :punk

Link to comment
Share on other sites

Някой който е гледал филма Бригада 49.Ще ми каже ли как се казва песента която пускат в края когато погребват главния герой(Джак Морисън) :)

Link to comment
Share on other sites

Tърся една песен,която доста често я пускат по радио Сити.

Изпълнява я жена и се пее нещо от рода на "Easy come easy come on boy , find yourself some other toy..."

Aко някой може да ми каже коя е ще съм му много благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

Tърся една песен,която доста често я пускат по радио Сити.

Изпълнява я жена и се пее нещо от рода на "Easy come easy come on boy , find yourself some other toy..."

Aко някой може да ми каже коя е ще съм му много благодарен  :)

 

Hepsi - a bad penny :D ай ся черпи 1 кафе ;)

Link to comment
Share on other sites

"One life,one love

...

I'd do it all for my music

...

Gotta keep on going"

Това е припевът,от куплета си спомням само това - "I got no mansion..."

Благодаря предварително !

 

Edit:

Qwan - One life,one love

 

Благодаря !!!

Edited by EuRoNimouS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...