Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

значи днес чух една песничка стил рап,мъж я пее и в припева имаше само нещо от сорта на "rap game...'песента не е на D12 или Eminem.айде помогнете ако можете:)

 

 

Едит:намерих си я.песента е на Xzibit-"paparazzi".

Edited by FireOfLove
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Извени ме но нещо не схванах Why ли се казва :confused

Сега Sonique довършва новия си проект (трети поред в соловата й кариера - след мултиплатинените Hear My Cry (2000) и Born To Be Free (2003)) Озаглавен Sonique On Kosmo, той се очаква да излезе съвсем скоро, издаден от немския лейбъл Kosmo Records, а в България - от Вирджиния Рекърдс / Меджик Рекърдс. Върху албума тя работи с продуценти от ранга на Tomcraft, който преди две години стана особено популярен у нас с денсхита си Loneliness, BBE, Tom Novy, Babylon Robots и Trokken.

Пилотният сингъл от него Another World е резултат от съвместната й работа с Tomcraft и бързо се превърна в хит в българския ефир. Сега на дневен ред е новата й песен – “Why” :)

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Търся една турска песен.Мисля, че е някъде от средата на 90-те, но не съм много сигурен.Пее я жена и мисля, че се казва Чинганъм (Cinganim).Може ли някой да ми каже къде мога да я открия (ако изобщо това и е заглавието), а ако не как се казва?

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Май някой беше питал по-рано ама ... :D от къде мога да си дръпна всички песнички от Евровизия 2005 ?

Link to comment
Share on other sites

Ами значи търсят се следните песни:

 

1. Plastic noise-los ninos del parque

2. Oson-midnight move

3. Marc Farris-Don't leave me this

4. Red 5-the beat goes

5. Sun Club-Fiesta "remix 98"

6. Los Del Rio-Macarena

7. Alexia--summer is crazy

8. Black Machine-U make me come a live

 

P.S. Не съм сигурен дали са точно така имената,защото ги правя за един познат :).Мерси предварително.Ако може направо с линкове :)

Link to comment
Share on other sites

Ами и аз да се поизложа малко: Търся 1 песен, редовно я пускат в Тра-ла-ла, техно, бас, пищялки (мн мелодични между другото) май е цигулка ама съм позабравил... /и за съжаление нищо повече не мога да кажа, може да се пропуснат коментарите за медиумите/

П.С. Не е Galvanize, но е нещо подобно!!!

П.П.С. и все пак тука е "Търся една песен, но не знам как се казва", а не като знаете песните и не занете от къде да ги намерите :)

Edited by jeduah
Link to comment
Share on other sites

Знаете ли от къде мога да си сваля саундтрака (или поне да каже на кого е) от един филм със Sophie Loren, излязъл 2004г. "The lives of the saints" - една много мелодична мелодийка, подобна на "O Mare E Tu" - Andrea Bocelli ft. Dulce Pontes

Edited by Nadzhide
Link to comment
Share on other sites

Търся една турска песен.Мисля, че е някъде от средата на 90-те, но не съм много сигурен.Пее я жена и мисля, че се казва Чинганъм (Cinganim).Може ли някой да ми каже къде мога да я открия (ако изобщо това и е заглавието), а ако не как се казва?

ebru gundes - cingenem.mp3

Link to comment
Share on other sites

21:41 пуснаха я по Фреш >>пее я жена >>Don't stop , stop the music people keep on dancing... Kak се казва и на кой е :)

EDIT =>DeZoeker мерси .

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която сега вартят много по радио сити.Песента е техно и започва с някаква жена да говори нещо след това казва "бенг бенг.." и започва лудо техно ако някой я знае моля да я сподели и с мен  :D

Да не е Audio Bullys Feat Nancy Sinatra-shot You Down Lee Cabrera Lower East Side Mix :)

Link to comment
Share on other sites

Да не е Audio Bullys Feat Nancy Sinatra-shot You Down  Lee Cabrera Lower East Side Mix    :)

 

Вече я намерих :rolleyes: а сега търся едно друго техно, което е песента "Македонско девойче" самоче е направена като техно и е много яка :woot

Link to comment
Share on other sites

Вече я намерих  :rolleyes:  а сега търся едно друго техно, което е песента "Македонско девойче" самоче е направена като техно и е много яка  :woot

 

bulgaria2005.net :)

 

http://bulgaria2005.net/files/uplifter_2.mp3 Ето това е мисля. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...