Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся една песен чух я по радио фреш онзи ден,значи като стил беше нещо от тода на Motorcycle,Ian Van Dahl или Ultrabeat,а в песента помня само че се пееше нещо от рода на ...Tonight..we've got to roll...i'll be there for you... и така това се повтаряше бая имаше много зарибен ритъм и мелодия.Ако някой я знае моля да ми я каже благодаря ви предварително. :)

Edited by cTo9H
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търсех една песен...пее се "уу ля ля комси комси комса...." но не знам как се пише и нищо не мога да намеря в гугъла..някой да я знае?!

 

едит:/търсех и още една песен ,но съм останала с впечатлението,че някой беше писал"търся една песен където една жена изброява столиците" или нещо от тоя род :) .Еми..отодеве гледам-30 страници назад четох и нищо не намерих..Та -търся една песен дето една жена изброява столиците хаха-майтап :) Песента е свързана със Сан Франциско и певицата изброява големи градове...вчера я чух на бирфеста и се сетих за нея.Песента е много хубава(и ми казаха,че има клип и че е много смотан:)

Е,предложения?Хъ,хъ:)

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Скоро по радиото (радио Сити) за пореден път чух една песен.

Значи в началото пее един пич и после една жена, като жената пее следното: "Temptation in my heart...нещо-сии"

Link to comment
Share on other sites

Търсех една песен...пее се "уу ля ля комси комси комса...." но не знам как се пише и нищо не мога да намеря в гугъла..някой да я знае?!

 

mislq 4e tarsi6 edna frenska pesen v neq se pee ne6to podobno probvai s tazi Shorts-Comment Ca Va

Link to comment
Share on other sites

търсех и още една песен ,но съм останала с впечатлението,че някой беше писал"търся една песен където една жена изброява столиците" или нещо от тоя род :) .Еми..отодеве гледам-30 страници назад четох и нищо не намерих..Та  -търся една песен дето една жена изброява столиците хаха-майтап :)  Песента е свързана със Сан Франциско и певицата изброява големи градове...вчера я чух на бирфеста и се сетих за нея.

Edit => След поправката на "vinyl_master" => Global Playboys - The Sound Of San Francisco :cry

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Скоро по радиото (радио Сити) за пореден път чух една песен.

Значи в началото пее един пич и после една жена, като жената пее следното: "Temptation in my heart...нещо-сии"

Arash - Temptation

Edited by *DIDO*
Link to comment
Share on other sites

Търсех една песен...пее се "уу ля ля комси комси комса...." но не знам как се пише и нищо не мога да намеря в гугъла..някой да я знае?!

 

mislq 4e tarsi6 edna frenska pesen v neq se pee ne6to podobno probvai s tazi Shorts-Comment Ca Va

Ами да-френска е,но не знам дали е тази защото не мога да си я намеря :bgrin:

 

INFERNAL - "From Paris To Berlin"  Май е това

Ммм не е това :(

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Global Playboys - The Sound Of San Francisco

И преди е имаше из темата май ?!

Ммммда!Това ееееее :rolleyes:

Разцепвам сееее....

Благодаря :)

Да-и аз мисля,че някой беше питал за нея ама четох 30 страници назад както казах и ме заболяха очите.Извинявам се ако я е имало

 

Неа пробс бе :) дай един пик и щи простя :Р

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Трябва ми заглавието на следната песен:

Тук я има във филмчето de_aztec .Песента се чува когато терориста залага бомбата и е до края на филмчето ,докато я обезвреждат.Тъкмо някой може да се позабавлява докато го гледа.Доколкото разбрах е на Prodigy ,но незнам как се казва.

Ще бъда много благодарен! :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми заглавието на следната песен:

Тук я има във филмчето de_aztec .Песента се чува когато терориста залага бомбата и е до края на филмчето ,докато я обезвреждат.Тъкмо някой може да се позабавлява докато го гледа.Доколкото разбрах е на Prodigy ,но незнам как се казва.

Ще бъда много благодарен! :)

The Prodigy - One Man Army

Link to comment
Share on other sites

don't you wish your girl friend was hot like me

don't you wish your girl friend was wrong like me

don't you wish your girl friend was freak like me

don't you wish your girl friend was....

 

някой знае ли как се казва тая песничка :bgrin:

 

 

 

10x vinyl_master най-големия си :beerchug

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

А някой нещо да се сеща по моя въпрос? Става дума за една песен, която мисля, че се казва "Хади Мале" (но не съм сигурен ;) ). Чалгийка е и много я въртят по Ритмо и чалготеките :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...