Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся песента от филма Джоун. Дават го БТВ , а песента е тази, с която започва филмът :). Благодаря предварително :)

Гледал съм само рекламата и на нея върви Joan Osbourne- One of us !!!

Дано да е тя!!!

 

Tyrsq edna pesen.... na pripeva se pee "Lonely, lonely, loonely..." Stara e pesenta, pripeva go pee edna jena.

 

Mersi predvaritleno :)

Пробвай с Nana - Lonely
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmm....Sha pomolq da davate predlojeniq za pesen koqto se pee na frendski i na turski nz izpalnite nito ime na pesenta :P!Ako moje davaite predlojeniq pak tuku vij sam e nameril s vasha  pomosht :P  ! :allien

 

Никои не се сеща спешно ми е !Не е аиша!

Link to comment
Share on other sites

Tarsq edna pesen kazva se "Seven Seconds" izpalnqva e Dido no az tarsq originala pee se na baq ezici v neq pratete mi PM s otgovora molq 4ao

--ЕДИТ

Дайте на всеки да пращаме пием'и и никой в старни да не вижда имената на песнтие?!

Оригинала е на: Youssou N'Dour & Neneh Cherry

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Търся едно парче от филма "Вчера".Не говоря за "Клетва",макар,че парчето май също е на Щурците,но не съм сигурен.То звучи като музикален фон през по-голямата част от филма и е емблематично за него.Струва ми се,че звучи някакъв саксофон.Ами това е,дано да се сетите.

 

Едит:Ако някъде има саундтрак към филма,ще е супер!

Edited by M-Star
Link to comment
Share on other sites

Tърся едно парче, от саундтрака на Дързост и Красота. Така започва всяка серия.

Пускат го по радио 1. Един тромпет е главното в него и се пее нещо от сорта: "You know we're gonna start movin', you know it's gonna ******** you know we're gonna be happy *******" и сега следва въпросният тромпет, който се явява вместо припев.

Ако някой се сети ще ми стане много готино :music

 

edit:

Прилича ми на Gerry Rafferty- Baker street.

Дано е тя!!!

 

10x dude

Edited by do4okarako4ev
Link to comment
Share on other sites

Tърся едно парче, от саундтрака на Дързост и Красота. Така започва всяка серия.

Пускат го по радио 1. Един тромпет е главното в него  и се пее нещо от сорта: "You know we're gonna start movin', you know it's gonna ******** you know we're gonna be happy *******" и сега следва въпросният тромпет, който се явява вместо припев.

Ако някой се сети ще ми стане много готино :music

Прилича ми на Gerry Rafferty- Baker street.

Дано е тя!!!

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае линкче за песента на Black eyed peace ,дето я въртят напоследък по музикалните канали,не съм сигурен за името и ???

 

Nevermind , намерих си я :)

Edited by Pepe Lopez
Link to comment
Share on other sites

sincity ..tva NE E saundtrack ot darzost i krasota ...drug e i na men mnoo mi traa ama ne moga da go namerq

Ами, колегата защо ми благодари тогава????

Аз не съм запознат с тоя сериал и музиката в него. Просто описанието на песента ми заприлича на тази и затова предложих Baker street!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Има една песен на Bjork, в която на клипа тя се качва и пътува в една Лада - Седмак. :)

Някой да знае как се казва ?

Link to comment
Share on other sites

Ами, колегата защо ми благодари тогава????

Аз не съм запознат с тоя сериал и музиката в него. Просто описанието на песента ми заприлича на тази и затова предложих Baker street!! ;)

Песента си е Baker street и за това благодарих.

Аз търсех варянта на Undercover, а не този който ти ми даде, но все пак ми даде насока и благодарение на теб намерих парчето :music

Затова rubber_head пробвай с Undercover ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва песента от One Tree Hill,която върви в началото по време на надписите?

Link to comment
Share on other sites

Има една песен на Bjork, в която на клипа тя се качва и пътува в една Лада - Седмак.  :)

Някой да знае как се казва ?

Ти ме утрепа :) Не може да не съм го гледал,ама дай още малко инфо за клипа.....друго помниш ли от него???
Link to comment
Share on other sites

Ти ме утрепа :) Не може да не съм го гледал,ама дай още малко инфо за клипа.....друго помниш ли от него???

Да ве, и аз затова искам да я намеря тази песен, та да си дръпна клипа :)

Ми значи в началото, доколкото си спомням, Бйорк излиза от къщата си и влиза в една бяла Лада-Седмак :)

И отпрашва (с "луда скорост" B) ) към някакъв бар.

Там нещо се ебава времето и всички почват да издават странни звуци (заради времето - напред-назад, всички зациклят), ама се получава яка мелодиика.Нещо подобно на Джъстин Тимбърлейк във "Rock Your Body". :lol:

Само това съм гледал от клипа - неможах да видя името. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Да ве, и аз затова искам да я намеря тази песен, та да си дръпна клипа  :)

Ми значи в началото, доколкото си спомням, Бйорк излиза от къщата си и влиза в една бяла Лада-Седмак  :)

И отпрашва (с "луда скорост" B) ) към някакъв бар.

Там нещо се ебава времето и всички почват да издават странни звуци (заради времето - напред-назад, всички зациклят), ама се получава яка мелодиика.Нещо подобно на Джъстин Тимбърлейк във "Rock Your Body".  :lol:

Само това съм гледал от клипа - неможах да видя името.  :unsure:

 

Ми ако става въпрос за по-новичките и песни, прилича на Triumph of the heart!

Пробвай и с Triumph of a heart - някъде така я пишат! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...