Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Една от новите песни на Цветелина.Пее се нещо за яко напиване, разцепване и купон... :beer:  :lol:  :D

Някой да подскаже :P

Ми един два поста по нагоре и може да е тя.

Link to comment
Share on other sites

ми начи търся албумите на Уикеда

ако некой знае от де може фрее да се засуркат към ХДД-то да сподели

 

a и ако някой знае дали Амфибия има други песни освен

"Само Ти" и "Твоят Пръв Урок"

да каже плс

Edited by BuFu50
Link to comment
Share on other sites

Чух парчето в Тра ла ла много яко клубно парченце и се пее на искански, една мадама я изпалнява песента и има нещо от припева с AMORE :huh: но немога да я намеря някаде дано някои има идеа как се казва и коя е :D

Link to comment
Share on other sites

Ако някой знае как се казва песничката от рекламата на .... ех ... забравих как се казваха соковетв,който рекламират! В песента се пее нещо от сорта на:....... beautiful day ..... it's one of those days .. which makes me feel...................... day like .... we used to .... и т.н.

една жена на един плаж!след това скача с някакви деца и сянката и прави друго! .. ако някой се сеща да каже моля!! :)

 

 

ЕДИТ: соковете КАПИ

Edited by WoW_Lo6iq
Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песен.Една част от нея напомня на песента на Марко & Снежина - Леле Мале.Много се върти по Ритмо и по дискотеките :D Тук сте Вие :P

Link to comment
Share on other sites

Ако някой знае как се казва песничката от рекламата на .... ех ... забравих как се казваха соковетв,който рекламират! В песента се пее нещо от сорта на:....... beautiful day ..... it's one of those days .. which makes me feel...................... day like .... we used to .... и т.н.

една жена на един плаж!след това скача с някакви деца и сянката и прави друго! .. ако някой се сеща да каже моля!! :)

ЕДИТ: соковете КАПИ

Liverpool Express - It's a beautiful day

писано е по-назад ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся една от саундтрака на Такси 3.Не знам как точно да я опиша,защото в нея (почти) няма текст.Мога само да кажа ,че е тази,която в началото на филма Даниел пуска от радиото на таксито.В mp3.com.hk има саунтрак на такси 3 обаче точно тази песен я няма... :cry

Edited by James Bond
Link to comment
Share on other sites

Как се казва групата ,която изпълнява Sultans of Swing.Изскочи ми от главата ,а ми трябва в момента... :confused

Dire Straits

едит: Другият път потърси първо в Гугълчето......там има доста нещица :P

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Търся една от саундтрака на Такси 3.Не знам как точно да я опиша,защото в нея (почти) няма текст.Мога само да кажа ,че е тази,която в началото на филма Даниел пуска от радиото на таксито.В mp3.com.hk има саунтрак на такси 3 обаче точно тази песен я няма... :cry

Dick Dale - Misirlou :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...