Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Здравейте, търся една песен в припева на която се пее "go up say na na naa" или нещо подобно пускат я по радио KATRA FM

10х предварително

едит: рап е

Edited by Bizkit_boy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравейте, търся една песен в припева на която се пее "go up say na na naa" или нещо подобно пускат я по радио KATRA FM 

10х предварително

едит: рап е

Space jam :huh:

Link to comment
Share on other sites

за саундтрака ли говориш или ... :confused

Говоря, че предполагам, че песента е

Quad City DJs - Space Jam ;)

 

Има едно много известно парче,май беше Retro/Dance,в което се пее:

"I want it now..."

 

За жалост само това си спомням.

Педполагам, че е тази която вече bl8 даде, но ако не е тя...Queen също имат една песен I want it all, I want it now :music

Edited by do4okarako4ev
Link to comment
Share on other sites

Аз пък търся едно инструменталче за класическа китара. Преди известно време Цветан Недялков и Ники Арабаджиев я свиреха преди вица на Шоуто на Слави. Мисля че е някаква пиеса за китара, звучи леко испанска(фламенко), но не съм сигурен. Не знам как се казва и на кой е, ето защо се надявам на вас да ми кажете! :)

Разбрах как се казва песента: Paco De Lucia - Rio Ancho(Rumba), но възникна друг проблем - не мога да я намеря в мп3 формат, само в МИДИ. Някой може ли да помогне?

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, търся една песен в припева на която се пее "go up say na na naa" или нещо подобно пускат я по радио KATRA FM 

10х предварително

едит: рап е

Пробвай с Raw Jawz feat. Leki - Throw em up

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която сега вартят много по радио сити.Песента е техно и започва с някаква жена да говори нещо след това казва "бенг бенг.." и започва лудо техно ако някой я знае моля да я сподели и с мен :D

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която сега вартят много по радио сити.Песента е техно и започва с някаква жена да говори нещо след това казва "бенг бенг.." и започва лудо техно ако някой я знае моля да я сподели и с мен  :D

Dj Tremendo - Bang

Айде сега ти черпи едно кафе :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не е тая песен  :(

 

Audio Booty - Bang Bang (White Label) radio

 

пробвай с тая!

има я при чичо рафтър!някъде началото на април я търси

 

сега се сетих , че ми харесва една песен -специфичното за нея е , че постоянно има едно подсвиркване с уста.толкова като обяснение , повече не мога , че съм тъп :punk

Edited by lubb
Link to comment
Share on other sites

...сега се сетих , че ми харесва една песен -специфичното за нея е , че постоянно има едно подсвиркване с уста.толкова като обяснение , повече не мога , че съм тъп :punk ...

Пробвай с Bernard Hermann - Twisted Nerves (от саундтрака на Kill Bill е). Поне по описание ми прилича на тази

Edited by RottenBrain
Link to comment
Share on other sites

Пробвай с Bernard Hermann - Twisted Nerves (от саундтрака на Kill Bill е). Поне по описание ми прилича на тази

точно тази е (свирката, де) :D ! благодаря за което! има обаче един денс вариант пак със същата свирка.него знаетет ли на кого е?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...