Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Значи търся песен от саундтрака на Такси 3.Пее се нещо от сорта на:"Commence, yo, commence ya - Action, action".Като Commence го произнасят на френски, а другото на английски :D Айде французите да се обаждат ако се сетят :) Ще ви похваля на Вачкова :woot

Пробвай с тази =>хм ама ако знаех коя е Вачкова щеше да е добре :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Моля ви хора  :cry  :cry дайте линк за Слави и Антик-why!!!Проверих къде ли не и няма и няма.Намерих едно клипче от шоуто на Слави ама.....

 

 

За това ли става въпрос http://www.warez.ru/search2/?q=anti+why&s=...ort=pa&norts=20

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми каже как се казва и кой изпълнява песента,която преди малко изпълниха всички участници в Star Academy преди да тръгнат към къщата.Песента е старичка и е доста известна,аз от бая време я търся.В припева се пее нещо от сорта на : "...i'm gonna live forever..."

Mай се явява и нещо като химн на предаването.

Edited by Pepe Lopez
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде информация от къде мога да си намеря инструментала на песента на DMX - X gon give it to ya - oт филма От Люлка До Гроб !!! Ще съм много благодарен !!!

Link to comment
Share on other sites

как се казва песента от новата реклама на GloBul?

Link to comment
Share on other sites

nqkoi znae li kak se kazva onazi pesen kadeto oniq(glavniq artis - Джим) ot American Pie(parvata 4ast) prave6e striiptiz na onaq pi4ka i tq mu vika6e more more bad boy.Pls ako nqkoi znae ili izpalnitelq ili imeto na pesenta neka da kaje 10x predvarielno :P

Link to comment
Share on other sites

nqkoi znae li kak se kazva onazi pesen kadeto oniq(glavniq artis - Джим) ot American Pie(parvata 4ast) prave6e striiptiz na onaq pi4ka i tq mu vika6e more more bad boy.Pls ako nqkoi znae ili izpalnitelq ili imeto na pesenta neka da kaje 10x predvarielno :P

Трябва да е някоя от тези :)

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с тази =>хм ама ако знаех коя е Вачкова щеше да е добре :)

 

Да, точно тази е :D Мерси много :)

А Вачкова е директор на Френската Гимназия ;)

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва онази песен , дето вчера (в пет Звезди) я пяха Светльо и Владо. "Батальота се строява за последен път..." ? :huh: Извинявам се , ако някой е питал, но не ми се чете цялата тема :(

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва онази песен , дето вчера (в пет Звезди) я пяха Светльо и Владо. "Батальота се строява за последен път..." ?  :huh: Извинявам се , ако някой е питал, но не ми се чете цялата тема :(

Прасни тук

Link to comment
Share on other sites

Значи,пичове,траа ми 1 песен-TIPSY.Проблема е,ч немога да я намера(оригинала).ПЛС хелп:)

А да кажеш на кой е оригинала или поне с кои групи си пробвал ти?

То да не е само една такава песен :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ммм.. някаква идея как се казва песента на Графа от "Морска Сол"? :blink:

 

Текста беше нещо от сорта на ".. има слънце в очите когато си не-помня-какво.. има вятър в косите ти когато си до мен.. ".

 

Предварително благодаря :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...