Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Sq ako izko4i6 s toq parcal deto go tursia nema6 gre6ka!!

Има и във вареза още такива парцали. Виж и тук, може да намериш нещо което го няма в дата.бг :)

Виж да не е Alina.-.Miere.in.cafea.mp3 (линка е директно kъм мп3-то. Направо даваш Save Target As), пък и да не е песента е готина.

EDIT: Вече работи линка :)

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tърся песен на Eddie Murphy,която започва с "I want to take you to the otherside,just when...baby...Друго не се сещам.Някой сеща ли се?!? :confused

Link to comment
Share on other sites

Търся рингтонове по-точно мид-ита на гръцки песни сиртаки или нещо от тоя род извинявам се ако този пост не е за тук, но проверих това ама нищо :)

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

:) Ако някой знае коя е песента с текст: "Put your hands on my sholder .... "

бавна песен има я в Един Не тъп Американски Филм!Ако някой знае да ми даде линк или да кайе испълнител!мерси :D

Link to comment
Share on other sites

търся музика с акустична китара и по рокаджийско звучене.не искам да имат фламенко и или джазово звучение(такива си ги имам).абе общо взето нещо намахано с преобладаваща акустична китара :punk

Link to comment
Share on other sites

благодаря ти но нямах предвид това.тези също си ги имам :) нещо дето не е толкова известно всъщност колкото по неизвестно толкова по добре.

Link to comment
Share on other sites

А това, тук, тук, и има една песен на Елтън Джон - Sixty years on, но тя много трудно се намира - тя съшо е много хубава. Знам че тези, които ти предлагам неса точно това, което търсиш, но все пак е някаква насока. Има много песни на Нирвана с акустични китари (unplugged)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми намери песните (мисля че са 3) от рекламата на Кока-Кола ??? Едната е май на Васил Найденов.

Тук песента е Nashiat Signal :moon:

Edited by theshaman
Link to comment
Share on other sites

Nqkoi moje li da mi pomogne da namerq hubava gracka i srabska muzika      :confused  :confused  :confused

 

Заповядай , но не веднъж е имало такъв рекуест , също има и такава тема!

 

 

п.п.Знам за EDIT малко се залисах!

Edited by theshaman
Link to comment
Share on other sites

Здравейте

 

Днес случайно чух по радиото една песен-балада по-точно/ стара, но много хубава/ върна ме 15-на години назад :( и ми навя много хубави спомени. Значи не зная точно името мисля, че беше Войник на съдбата или Съдбата на войника, мисля беше на DEEP PURPLE но не съм много сигурна. Потърсих тук но не успях да я намеря. Ако някой се сеща нека даде линк или поне ми каже кой точно я изпълнява. Има и още един страхотен блус , пак е много стар нооо там нито име зная нито изпълнител. Всъщност има ли някъде събрани най-добрите балади, и ако не това ще е страхотно. Аз примерно имам на Скорпионс 1cd с баладите им. Няма да представлява трудност да ги кача. Предварително ви благодаря

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...