Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся една песен на Енрике Иглесиас.Незнам как се казва ама се пейше нещо от рода на:

"Why why love to see you cry"

 

На ТОВА филмче е саундтрак.

 

 

Благодаря прeдварително

...

Edited by Nenko_Nell
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Може да се е питало за тая песен ама все пак 91 страници .. та тази I want to take you on the rollercoaster нещо такова се пее в рекламата на Кока-Кола и това беше саундтрак на Тест Драйв ,но не се сещам коя част на играта.. Коя е тая песен ?

Edited by Prescott
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен на Енрике Иглесиас.Незнам как се казва ама се пейше нещо от рода на:

"Why why love to see you cry"

 

 

Хммм, не ми се тегли филмчето, но съм почти сигурна, че песента е ТАЗИ

И всъщност е:

I don't know why (why)

But I'd love to see you cry ;)

Link to comment
Share on other sites

Може да се е питало за тая песен ама все пак 91 страници .. та тази I want to take you on the rollercoaster нещо такова се пее в рекламата на Кока-Кола и това беше саундтрак на Тест Драйв ,но не се сещам коя част на играта.. Коя е тая песен ?

 

Да не е Ronan Keating - Life is A Rollercoaster ?

тук е има

 

А аз слушах на Слави нещо като мегамикс ако някой знае как се казва (или пък го има) плс да каже :)

Edited by Lud_Canar
Link to comment
Share on other sites

Значи песента е нова (пък може и да не е чух я преди половин месец за първи път)...музиката е в стил техно/данс и жената пее на испански ако не се лъжа и има мн готин припев. така като обикалям по кафетата много я въртат

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми помогнете, тарся една песен стара.Много яка песен текста беше

нещо от сорта:close your eyes and give me a hand...и нещо такова само тва си смопням :wacko: :blink: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми помогнете, тарся една песен стара.Много яка песен текста беше

нещо от сорта:close your eyes and give me a hand...и нещо такова само тва си смопням :wacko:  :blink:  :unsure:

 

Виж дали е тази - Bangles - Eternal Flame

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми помогнете, тарся една песен стара.Много яка песен текста беше

нещо от сорта:close your eyes and give me a hand...и нещо такова само тва си смопням :wacko:  :blink:  :unsure:

 

Може би имаш това предвид? Намерих я само във вариант на Атомик Китън :D :love

 

Ахм...да де.. Pepe Lopez ме изпревари с 20 секунди :)

Edited by Myx4o
Link to comment
Share on other sites

Значи песента е нова (пък може и да не е чух я преди половин месец за първи път)...музиката е в стил техно/данс и жената пее на испански ако не се лъжа и има мн готин припев. така като обикалям по кафетата много я въртат

може ли да помогне някой по моя въпрос

Link to comment
Share on other sites

Ами търся една мнооогооо стара песен.Не знам нито на кой е,нито как се казва.

Куплетите звучат горе-долу като първите песни на Shaggy,и в припева се пее нещо от рода на "Pamos a tequilla,seniorita,bonita..." и нататък не знам,ако някой се сеща да се обади :)

10х

Link to comment
Share on other sites

Ами търся една мнооогооо стара песен.Не знам нито на кой е,нито как се казва.

Куплетите звучат горе-долу като първите песни на Shaggy,и в припева се пее нещо от рода на "Pamos a tequilla,seniorita,bonita..." и нататък не знам,ако някой се сеща да се обади :)

10х

Я виж Тук

Link to comment
Share on other sites

Моля ви хора :cry :cry дайте линк за Слави и Антик-why!!!Проверих къде ли не и няма и няма.Намерих едно клипче от шоуто на Слави ама.....

Link to comment
Share on other sites

Значи търся песен от саундтрака на Такси 3.Пее се нещо от сорта на:"Commence, yo, commence ya - Action, action".Като Commence го произнасят на френски, а другото на английски :D Айде французите да се обаждат ако се сетят :) Ще ви похваля на Вачкова :woot

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...