Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся песните от филма Four Weddings and a Funeral( 4 сватби и едно погребение ) и то по точно песента на края на филма преди да започнат да изписват кои артисти участват.

Би трябвало да е Chapel of Love,в изпълнение на Elton John.Другата,която си мисля,че може би търсиш е Love is all Around на Wet Wet Wet.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Би трябвало да е Chapel of Love,в изпълнение на  Elton John.Другата,която си мисля,че може би търсиш е Love is all Around на Wet Wet Wet.

А от къде да си я намеря в wareza май я няма

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали вече знаете, обаче наскоро чух по един GSM нещо много забавно.

Дават ти да се обадиш по GSM-а и да търсиш Наташа (или другото е с Митко), но вместо това ти пускат някакъв файл. И започва един почти реален разговор на края на който така те псуват че незнаеш от къде ти е дошло. :D Файловете не са песни, но би трябвало да са с разширение .мp3 или .wav, затова сметнах че тук е най-подходящо да попитам. Търсих ги тук и в дата.бг, но неможах да ги намеря.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам някой знае ли от къде мога да си дръпна една песен,която беше посветена на Бай Тошо?В нея се пееше нещо от сорта "Евала,евала,евала бе Живков беше най-велик..."

Link to comment
Share on other sites

Преди малко по "Рекламна пауза" имаше една реклама как едно дете си играе с кукли и вървеше една песен от сорта на "Shut up ,don't sleep with me,come ......" Ако знаете как се казва.. и линк може :P

Edit - 10x manaPh

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам някой знае ли от къде мога да си дръпна една песен,която беше посветена на Бай Тошо?В нея се пееше нещо от сорта "Евала,евала,евала бе Живков беше най-велик..."

 

Песента е на Панко. Казва се "Евала Живков", но нямам представа от къде да я дръпнеш

 

аз май я имам някъде на харда, ама ме мързи да я търся. а и без тва няма място да се качи

Link to comment
Share on other sites

Na4i tursq originala na pesenta na Toni Storaro-Za edna jena :).

Dano nqkoi se seti za koq stava vupros :unsure:

Sushto tursq i originala na pesenta na Azis-Mila moq angel moi :laughing:

10 x predvaritelno !!!!

Edited by Fori_ox
Link to comment
Share on other sites

вчера по TMF гледах best of live at the bridge имаше много яки групи от който една не ми е позната, някой да каже нещо за фестивала, който май е в ротердам , та в общи линии търся подобни групи с ново но същевремено класическо рок звучене

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...