Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Имам поръчка да запиша една песен на едно момче, но нещо не мога да я намеря. Песента се казва Deep Blue Sea и май е известна, но аз не съм я чувал. Ако някой може да даде линк или ако я има да я качи в вареза и пак да даде линк :) ще съм му много благодарен!!!

Link to comment
Share on other sites

Има една група "Си Си Кеч".Някой знае ли как се пише точно на англииски? :confused

Щото пробвах различни вариации и не става :angry1 .Ако дадете линк ще е най-добре :D

Благодаря Предваритено :)

Link to comment
Share on other sites

Има една група "Си Си Кеч".Някой знае ли как се пише точно на англииски? :confused

Щото пробвах различни вариации и не става :angry1 .Ако дадете линк ще е най-добре  :D 

Благодаря Предваритено  :)

C.C. Catch се пише, ама линк за групата да ти дам.... :blink: :blink: :blink:

Вероятно искаш песента "cause you are young" , ама сега с тия насрани фрии сървъри немога да ти помогна. Провери в уарез

Link to comment
Share on other sites

C.C. Catch  се пише, ама линк за групата да ти дам.... :blink:  :blink:  :blink:

Вероятно искаш песента "cause you are young" , ама сега с тия насрани фрии сървъри немога да ти помогна. Провери в уарез

 

Ok mnogo merci :)

Link to comment
Share on other sites

Качи си програмата DC++ и виж какво съм обяснил в темата за спирането на мп3 и филми. Така ще можеш да я свалиш. Там я има ;)

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

търся една песен на азис незнам как се казва но се пееше нещо от рода на "мила моя ангел мой знай ще бъда само твой и през огън и вода знай за теб ще изгоря" 10х предварително :D

Edited by chefoto
Link to comment
Share on other sites

търся една песен на азис незнам как се казва но се пееше нещо от рода на "мила моя ангел мой знай ще бъда само твой и през огън и вода знай за теб ще изгоря" 10х предварително  :D

Еми тя точно така се казва: Мила моя ангел мой. Обаче сега с тия разпоредби не мога ти помогна.

 

tarsq iluminaty na chemical brothers

Тука не беше ли за "Търся една песен, но не знам как се казва" :blink:

Link to comment
Share on other sites

tursq edna pesen na 50 cent , neznam kak se kazva , v pripeva se pee neshto ot sorta na "Honey , i've got a lof of money. Would you be my nasty girl , and do that nasty nasty .... Honey , shake that sexy buttie .." tva e deto se seshtam , melodiqta e edna veselqshka takava :D :P :punk

10x ot sega

Link to comment
Share on other sites

tursq edna pesen na 50 cent , neznam kak se kazva , v pripeva se pee neshto ot sorta na "Honey , i've got a lof of money. Would you be my nasty girl , and do that nasty nasty .... Honey , shake that sexy buttie .." tva e deto se seshtam , melodiqta e edna veselqshka takava  :D  :P  :punk 

10x ot sega

Песента наистина е яка :) Заповядай :)

 

Well honey (Whatcha got Mr. Mans)

I got a lot of money (I don't see no keys in my hands)

Could you be my nasty girl

And let me do that dirty dance witchu (If you want just give me money)

Mommy (Ooo Whee Poppi)

Shake that sexy body (Do you like what you see?)

I just wanna nasty girl

Now tell me is that nasty girl you? (I can love you long time) :P

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Ето този Soundtrack има ли си цяла версия и ако е така как се казва  :confused много ми е позната тая песен нито помня каде сам е чувал нито име или нещо такова  :bgrin:

Това е от Blade !!!>>>...Както и да е нали всичко се нареди :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...