Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Има една песен от миналата година,ама не се сещам как се казва и кой е изпалнява.Клипа започва с едно момиче което къти земята с голям къртач,след това има и още две момичета които изпозват най-различни тежки инструменти.Ако някои има идея коя е песента да казва.

Тая?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tarsq pesenta na preslava-dqvolsko jelanie.

 

_____

 

Темата да ти прелича на рикустс ?Има друга тема за тея неща ,за всички се отнася!!!

Edited by hooliganix
Link to comment
Share on other sites

Не знам дали помните преди може би 3 или 4 години имаше една доста готина песничка въртяха я доста по музикалните канали, изпълнява се от доста известни изпълнители, пеещи различни части от самата песен...Не знам точно как се казва, но почти през цялото време се пееше.. "What a beautiful day" или wonderful day или нещо такова ;)

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали помните преди може би 3 или 4 години имаше една доста готина песничка въртяха я доста по музикалните канали, изпълнява се от доста известни изпълнители, пеещи различни части от самата песен...Не знам точно как се казва, но почти през цялото време се пееше.. "What a beautiful day" или wonderful day или нещо такова ;)

 

Мисля че е тая...

 

Ако беше на U2 щях да пиша, че е на U2...10x все пак де xmas.gif

 

Sorry!За друга не мога да се сетя. B)

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Оффтопик :

Заглавието на темата е "Търся една песен, но не знам как се казва", а не "намерете ми песента ХХХ". Специално за това има една пинната тема "Requests". Моля разберете разликата :)

Link to comment
Share on other sites

съжалявам за поста,знам,че не е за тук на някой може ли да ми каже къде мога да намеря Kiss на Tom Jones защото абсолютно никъде я няма :cry

Link to comment
Share on other sites

Такааа, вчера чух някъде по някое радио или по телевизията - не знам - една песен, по-точно едно класическо произведение (за класическа китара). Не знам нито автора, нито заглавието...Много е известно, сигурен съм че всички сте го чували. Сравнително бързо е и малко в испански стил..не знам и аз как точно да го определя. Прави впечатление постоянното повтаряне на един постояннен тон отделно от главната мелодия...Надявам се да сте ме разбрали де... :love

 

Ако някой помогне ще съм МНООГО благодарен :)

 

Edit: Намерих си песента, ако на някой му е интересно все пак коя е аджеба тая песен - Asturias на Исаак Албениц :)

Edited by Myx4o
Link to comment
Share on other sites

Търся песните от филма Four Weddings and a Funeral( 4 сватби и едно погребение ) и то по точно песента на края на филма преди да започнат да изписват кои артисти участват.

Link to comment
Share on other sites

4uh edno mnoo qko techno, oba4e ne moga da kaja ni6to pove4e za par4eto osven tova, 4e se pee6e ne6to "go bass" ili "no bass", ne sam siguren. Ako nqkoi mi pomogne da go namerq 6e go 4erpq  B) .

Hmmmmm qvno nikoi ne sa se6ta :( . Aide togava ako moje nqkoi da dade link(ove) za techno, ama tipi4no techno, i ako moje da e po-novo :unsure: . Ai 10x predvaritelno :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...