Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Сега ще избия рибата с описанието на моята песен...от 1998 я търся, пуснаха я по TMF.. Припевът и беше нещо от сорта на "I`d be anything you want me but I won`t be me"..и помня клипа..една мадама пееше - леко руса..в началото клипът беше в цвят сепия и мадамата беше в някаква стая с коса направена като на охлювчета :P , а в края на клипа беше с пусната коса на някаква зелена ливада..е да, имаше цветове..:). А сега сетете се, ще ми спестите цял живот търсене, чудене и прочие..а песента си я биваше доста.

 

П.П. И ако не се лъжа я пуснаха в предаване за Холандска музика...

Edited by camel_driver
Link to comment
Share on other sites

Сега ще избия рибата с описанието на моята песен...от 1998 я търся, пуснаха я по TMF.. Припевът и беше нещо от сорта на "I`d be anything you want me but I won`t be me"..и помня клипа..една мадама пееше - леко руса..в началото клипът беше в цвят сепия и мадамата беше в някаква стая с коса направена като на охлювчета :P , а в края на клипа беше с пусната коса на някаква зелена ливада..е да, имаше цветове..:). А сега сетете се, ще ми спестите цял живот търсене, чудене и прочие..а песента си я биваше доста.

 

П.П. И ако не се лъжа я пуснаха в предаване за Холандска музика...

Нещо повече от текста можеш ли да се сетиш? ;)

Link to comment
Share on other sites

Сега ще избия рибата с описанието на моята песен...от 1998 я търся, пуснаха я по TMF.. Припевът и беше нещо от сорта на "I`d be anything you want me but I won`t be me"..и помня клипа..една мадама пееше - леко руса..в началото клипът беше в цвят сепия и мадамата беше в някаква стая с коса направена като на охлювчета :P , а в края на клипа беше с пусната коса на някаква зелена ливада..е да, имаше цветове..:). А сега сетете се, ще ми спестите цял живот търсене, чудене и прочие..а песента си я биваше доста.

 

П.П. И ако не се лъжа я пуснаха в предаване за Холандска музика...

 

Пробвай с Ryan Lynn - I Won't Be Me

Link to comment
Share on other sites

Така търся следната песен : от 90-те е. Клипа : Един пич , висок , с черна коса върви по един тротоар и не се спира - блъска хора , прескача спрели коли...Песента започва с едни цигулки.Същото начало както песента "sweet soca musik" /май така беше/ . Знам , че информацията е доста оскъдна но песента е старичка и не мога да си спомня нищо от текста , за да си я намера сам.

Мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

Така търся следната песен : от 90-те е. Клипа : Един пич , висок , с черна коса върви по един тротоар и не се спира - блъска хора , прескача спрели коли...Песента започва с едни цигулки.Същото начало както песента "sweet soca musik" /май така беше/ . Знам , че информацията е доста оскъдна но песента е старичка и не мога да си спомня нищо от текста , за да си я намера сам.

Мерси предварително!

 

 

Песента мисля, че е The Verve - Bitter sweet simphony.

Edited by Pepe Lopez
Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен в секс игри (първата част),по време на филма се пееше нещо от сорта Love me,Love me в припева няма е в саунтрака видях ако някой е знае ще съм му благодарен ако ми каже.10х предварително

Edited by Method & Red
Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми каже как се казва оригинала на песента, по която е направена тази на "Анна - грешиш тотално"

Пък ако има и линк сте златни ;)

Link to comment
Share on other sites

чух една песен по Mtv на nigel& marvin-казва се 'follow da leader"някой може ли да каже откъде да си я дръпна?във warez не я намерих

моля виии!!!!!!!!!!1 :blink:

Edited by evi^^
Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми каже как се казва оригинала на песента, по която е направена тази на "Анна - грешиш тотално"

Пък ако има и линк сте златни ;)

И на мен тая песен много ми трябва. Дано някой да я знае. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с Ryan Lynn - I Won't Be Me

 

@bl8 Бог да те поживи :), от години я търся..таман бях решила, че ще си умра без да разбера коя е тая песен

:love

Link to comment
Share on other sites

Има една песен от миналата година,ама не се сещам как се казва и кой е изпалнява.Клипа започва с едно момиче което къти земята с голям къртач,след това има и още две момичета които изпозват най-различни тежки инструменти.Ако някои има идея коя е песента да казва.

Link to comment
Share on other sites

evi един път е достатъчно да пишеш ,другите постове да излишни ,не са прай на интересна ,като искаш толкова тази песен ,намерима в irc.evrocom.net и ще тия дам ,че и бонус щи дам

useless post=del

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...