Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Ето този Soundtrack има ли си цяла версия и ако е така как се казва  :confused много ми е позната тая песен нито помня каде сам е чувал нито име или нещо такова  :bgrin:

Crystal Method - Keep Hope Alive

 

EDIT: Извини ме,но версията в warez-a не е същата иначе песента пак се казва "Keep hope alive" :D

Edited by LOKOMOTIVcho
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Може ли някой да ми каже оригинала на Анна - Грешиш тотално?

 

Много се извинявам, че не погледнах, но много бързах и нямах време. Мерси все пак. :)

Edited by Runner
Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми каже оригинала на Анна - Грешиш тотално?

 

Може ама леко да се бяхме разровили из темата :P :P

 

Pesenta koqto tarsi6 e Kеti Garbi - Esena mono

 

Едит: Ето и линк

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

QUOTE(arnold @ Apr 4 2005, 22:02 PM)

tarsia 1 pesen malko e edno takova indiisko.po radioto q puskat

 

 

 

 

 

 

Румънеца & Енчев - Giliai

 

Arash - Tike Tike Kardi

 

Някоя от тези двете ли е?

 

Въртят ги постоянно по разните радио станции

 

 

na sa teq po nova e mai :D

Link to comment
Share on other sites

А някой знае ли къде да ги намеря тези Наташа или Митко:

Незнам дали вече знаете, обаче наскоро чух по един GSM нещо много забавно.

Дават ти да се обадиш по GSM-а и да търсиш Наташа (или другото е с Митко), но вместо това ти пускат някакъв файл. И започва един почти реален разговор на края на който така те псуват че незнаеш от къде ти е дошло.  :D Файловете не са песни, но би трябвало да са с разширение .мp3 или .wav, затова сметнах че тук е най-подходящо да попитам. Търсих ги тук и в дата.бг, но неможах да ги намеря.

@arnold да не би да е Nicolae.Guta.-.Cine.are.noroc,.are.mp3

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

Ако случайно да се сеща как се казва една песен на Тони Стораро.Почва с "Бог всичко ми взе..." или нещо подобно,но съм 100% че почва с Бог натам не се сещам :(

 

П.С:Извинете ме за глупавото обяснение,но като чух тази песен бях вече в небесата(пиян) и нищо не си спомням :( . Ще съм много благодарен на този който ми я кажи или ми даде link(което ще е най-добре).Надявам се че ще я намерите :rolleyes:

 

ЕДИТ:песента е балада B)

ЕДИТ2:разбрах как започва: "Бог ли ме наказа?"Много ви се моля да я намерите че е много хубава балада ;)

Edited by VALING
Link to comment
Share on other sites

Abe ima edna mnogo zaribena pesni4ka ne6to ot roda na "haila-lia",ama neznam to4no cialato ime!Imam v telefon4eto 4ast ot tozi parcal i e to4no taka ozaglaven!Nekoi moi li da me svetne za cialoto ime i eventualno ot kade da si q drupna!10x!

Link to comment
Share on other sites

Из темата, където би трябвало да пишеш, когато търсиш някоя песен и знаеш как се казва :

Това е тема, в която можете да пишете ако търсите дадена песен, албум и т.н. От този момент всички requestи извън тази тема ще бъдат затваряни, а авторите им warn-вани (по 20%).

 

Иначе единственото, което намерих е http://www.arenabg.com/download.php/3075/B...01.2005.torrent , това е компилацийка 70 МБ има я и тази песен вътре.

 

[EDIT] - @Pharel - Qwan - One life one love

 

[EDIT2] - chefoto - целия пост беше посветен на теб. Не стига че не си взимаш поука, ми и продължаваш.

1. Темата за рекуести е друга, посочена е най-горе в моя пост

2. Използвай бутона едит.

Edited by bl8
Link to comment
Share on other sites

плс някои може ли да ми даде линк на Snoop Dogg - Signs че много ме кефи тая песен или да я уплоадне на вареза плс

Link to comment
Share on other sites

Има една песен,сега я въртят по Fresh,подобна е на песента на Dj Bobo-What a feeling,но е променена.Включени са още мотиви(или е ремикс) и има още един глас,който пее (женски). Ако някой знае коя е да пише >>> ...

EDIT: Lud_Canar > Мерси >

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Има една песен,сега я въртят по Fresh,подобна е на песента на Dj Bobo-What a feeling,но е променена.Включени са още мотиви(или е ремикс) и има още един глас,който пее (женски). Ако някой знае коя е да пише >>> ...

 

ами има ремикс от 2004 на dj bobo - what a feeling (the project adi power mix 2004) а има и navy blue - what a feeling (remix 2004) едно от двете ще да е но немога да ти дам линк виж в мулето :)

 

EDIT: нп радвам се, че мога да помогна :)

Edited by Lud_Canar
Link to comment
Share on other sites

плс някои може ли да ми даде линк на Snoop Dogg - Signs че много ме кефи тая песен или да я уплоадне на вареза плс

 

като се освободи място ще е кача

 

търся последната песен на eminem а също една песен която е пускат по TMF-а на Ali B

 

Eminem - Mockingbird

 

ЕДИТ: Съжалявам за двата последователни поста просто после видях другите песни и не се усетих. :confused

Edited by Lud_Canar
Link to comment
Share on other sites

Някои може ли да ми каже цесекарската песен с която изпратиха джани от бигбрадър ????

Еми песента е химна на ЦСКА и ако не се лъжа се казва "Сърца червени,сърца милиони" нещо такова

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...