Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся една песен от рекламата на кафе елит. Става въпрос за онази, в която един пич си седи на масата а три мадами му взимат млякото, захарта и лъжичката.  Вярвам, че сте се сетили за рекламата сега ако се сетите и за песента ще е супер.

Touch and Go - Straight to number one

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Искам да питам за две песни.За първата не мога да дам много инфо,защото днес като я слушах по радиото не успях да и хвана текста,но мисля,че я пускаха в един английски филм-"Време за мъже" или нещо такова.Нали се сещате-едни англичани безработни тръгнаха да стават стриптизьори.Та там някъде по време на "репетициите" май я пускат песента-тя не е специално за саундтрака правена,по-стара е,но иначе не мога да ви я обясня.

 

Другата я пее една негърка много известна,но й забравих името.Клипът на песента е черно-бял и се пее нещо от сорта на:

"You gotta be bad,you gotta be bold,you gotta be wiser...

You gotta be tough,you gotta be strong и така нататък все you gotta be...

Edited by M-Star
Link to comment
Share on other sites

Другата я пее една негърка много известна,но й забравих името.Клипа на песента е черно-бял и се пее нещо от сорта на:

"You gotta be bad,you gotta be bold,you gotta be wiser...

You gotta be tough,you gotta be strong и така нататък все you gotta be...

check this :)

Link to comment
Share on other sites

от доста време се опитвам да намера песента Darma - Unreal.mp3

:cry

 

Моля някои ако може да ми даде линк...

 

 

sorry много ама ако може пак да ми дадете линк че преинсталирах машината и ...

pls :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Nqkyde tuka be6e daden link za Оuthere brothers - Boom Boom Boom ( ne sym siguren za imeto 100% ), no nito s tursa4kata moga da go namerq vuv foruma, nito v nqkoi free sait ( data, ftlbg, mp3-bg ) ... ta ako moje pak da me prosvetlite ?

Edited by unikal4e
Link to comment
Share on other sites

:music Здр. търся една песен Alibi - From Skratch изпалнява се от две мадами ако не се лъжа песента е на руски ,но немога да я намеря в никои сайт кадето се сетих да тарся ,а издатели са Ka Music + моля ако някои може да ми даде линк ще сам му много благодарен тенкс предварително. :music Edited by dolen_tip
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, аз търся оригинала на една песен, пее я "Ивайло Гюров-Вино и Сълзи", сега скоро видях, че и Азиз я Пропя "Мила Моя, Ангел Мой". ако някой знае кой пее оригинала моля да даде линк или да Каже поне името на изпълнителя. Жена ми ми наду главата за тази песен.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, аз търся оригинала на една песен, пее я "Ивайло Гюров-Вино и Сълзи", сега скоро видях, че и Азиз я Пропя "Мила Моя, Ангел Мой". ако някой знае кой пее оригинала моля да даде линк или да Каже поне името на изпълнителя. Жена ми ми наду главата за тази песен.

Tova e pesenta Zelko Joksimovik - Lane moe

Link to comment
Share on other sites

Gravity co gi ima v mp3 proveri tam

Aз знам,че ги има,ама там я няма тая песен :cry Никъде не мога да я намеря :confused Направо съм се видял в чудо!!!Ако някой я има,моля да я сподели с мен!!!Благодаря предварително!!! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Значи,има една много стара песничка на Boy George.В нея на припева се пее нещо от сорта на "Каама,кама,кама,камиилия".Няма начин да не сте я чували,ама ми трябва направо линк към песента,защото не мога да я открия нито в warez,нито в data,нито във ftl.

Link to comment
Share on other sites

Има едно HOUSE парче, дето се пее нещо стил GET DOWN!, точно преди кикчето такова...много е яко. Ако някой се сети да пише

Link to comment
Share on other sites

Ima edna pesen mnogo qka ama ne i znam imeto i izpalnitelq.Nova e i se pee ne6to takova:Touch me touch me now,i want to feel your body,your heart is next to mine.Ako nqkoi q znae molq kajete imeto ili izpalnitelq.Mnogo me kefi.Molq pomognete :music

Link to comment
Share on other sites

Ima edna pesen mnogo qka ama ne i znam imeto i izpalnitelq.Nova e i se pee ne6to takova:Touch me touch me now,i want to feel your body,your heart is next to mine.Ako nqkoi q znae molq kajete imeto ili izpalnitelq.Mnogo me kefi.Molq pomognete

 

pesenta e na Gunter feat. Samantha Fox - Touch me

 

P.S. Sori za posta ama ne vidqh 4e sa me izprevarili!!!

 

na4i 4uh edna pesni4ka mislq 4e e na keti garbi ili nqkoq druga gracka pevica i v neq se pee6e ne6to ot roda na 'ena ena...'. ako nqkoi znae pesenta molq da pi6e.

a ako nqkoi se se6ta za taq pesen da pi6e

Edited by ice[man]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...