Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Ммм, сега чух една песен по радио NJOY. Пее се: "Out of my mind, out of my life, out of the tears..." Мерси предварително :)

 

Edit: Мерси :D

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ммм, сега чух една песен по радио NJOY. Пее се: "Out of my mind, out of my life, out of the tears..." Мерси предварително :)

Sunrise Avenue - Fairytale Gone Bad :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, искам да попитам знае ли някои дали ще има още албуми от сорта на - Chalga Winter Hits 2007 Volume 4 защото от зимата не се се появявали нови ? :D

Link to comment
Share on other sites

Еми саундтрака от филма "Мила от Марс" ми трябва или точно тази песен от филма( файла е amr) http://www.sendspace.com/file/6p4h76 , http://www.sendspace.com/file/kxeu78

( това парче е точно от момента в който главните герои правят секс край скалите )

Песента е на испански.

Вече знам как се казва Sealiah - Angel (A mi nino mio) ,само не знам от къде да я сваля.

Edited by hosta
Link to comment
Share on other sites

nqkoi 6te moje li da mi pomogne s namiraneto na edna pesen!neznam nito koi e pee nito kak se kazva!znam samo 4e v neia se pee tova:

 

- gusto maina filibeto vsqka ve4er na gizmeto ...................... v plovdiv kupona ve4e ne e na trimona !!

 

ako nqkoi e znae,molia vi se kajete mi pone kak se kazva ili koi i e izpalnitelia!

Link to comment
Share on other sites

Търся песента от рекламата на tic-tac,там където 1 пич си пише с някакво момиче и се пее нещо такова" when she coming....summer shine.." така мисля.Но предполагам, че е хаусче,и е много яко.

Мля ви помогнете! От доста време е търся,но.................

Link to comment
Share on other sites

Здравейте всички. :smile:

Търся една песен, но не знам как се казва. :( В нея се пее "нещоси fucking music white boy...".. help... Предполагам, че пее жена...

Предполагам, че търсиш Play that funky music, white boy, има я в изпълнение на доста артисти :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме тоя новия ремикс на I Will Be Missing You дето го вартат по радиото.Но не песента на Pdedy или на някви си Rapclub дето ги има в дата.бг. Предварително мерси.

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме тоя новия ремикс на I Will Be Missing You дето го вартат по радиото.Но не песента на Pdedy или на някви си Rapclub дето ги има в дата.бг. Предварително мерси.

Не знам за ремиксове,но мен ако питаш оригинала от 83-та е най-доброто Police - Every breath you take .

Link to comment
Share on other sites

Песента беше хит преди 1-2 години,но текста нещо не мога да чуя (в един клип ми е) звучи буквално така:

 

High Core-on-life

that I owe to him

Иеееее

 

Някой ми каза,че е на Army of Lovers,но ме съмнява да са те (май повечето им песни са кавъри на хитове от 80-90г.)

 

ПС Не мога да кача клипа щото е 105 минути !

Link to comment
Share on other sites

някои знае ли оная песен дето я пискат на рекламата на бира Heineken(с колата) и ако може да ми я каже ;) ;) мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Така... една дооооста стара песничка... Пее жена, пее се нещо от сорта: Come on, come on now everybody, move your body или нещо такова... Гугъл не помага :[.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

момчета зарадвайте ме с едно линкче към песента:

В клипа една яка мадама със зелена поличка и се пее:

Follow me,and lets go to destination unknown...

;)

Link to comment
Share on other sites

момчета зарадвайте ме с едно линкче към песента:

В клипа една яка мадама със зелена поличка и се пее:

Follow me,and lets go to destination unknown...

;)

Alex Gaudino - Destination Calabria

Alex Gaudino - Destination Unknown

ENUR ft. Natasja - Calabria

Последната е само със същата мелодия,но мен лично най-много ме кефи.

Edited by D-Devil666Hell
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...