Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

момчета зарадвайте ме с едно линкче към песента:

В клипа една яка мадама със зелена поличка и се пее:

Follow me,and lets go to destination unknown...

;)

 

Alex Gaudino ft Crystal Waters - Magic Destination tva e pesenta s madamata s zelenata poli4ka :) drugite sa remixove razni

Link to comment
Share on other sites

Песента беше хит преди 1-2 години,но текста нещо не мога да чуя (в един клип ми е) звучи буквално така:

 

High Core-on-life

that I owe to him

Иеееее

 

ПС Не мога да кача клипа щото е 105 минути !

Явно никой не се сеща,затова резнах момента ето го.

Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка,хитче по радиото :

I ll lick your ice-cream and you can lick my lolpipop...

линкче плсс

Dada ft Sandy Rivera & Trix - Lollipop

Link to comment
Share on other sites

Значи одеве чух 1 песен по NRJ В която започва така...Let me love you let me be around,promise you I wouldn't make a sound...пее я някакъв пич с доста тъничък гласец...В припева се пее....oooo why don't try...или нещо такова беше :rolleyes: wonderchild e песента-намерих си я сам!

Edited by rado8901
Link to comment
Share on other sites

Ами търся една песен на черно фередже ли беше не помня но се пее: "Не съм умрял шъ знаиш за твоита слива миризлива шъ знаиш..." и т.н.Ако някой я знае да казва плс :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ами търся една песен на черно фередже ли беше не помня но се пее: "Не съм умрял шъ знаиш за твоита слива миризлива шъ знаиш..." и т.н.Ако някой я знае да казва плс :unsure:

Хиподил- Нова градска песен

Link to comment
Share on other sites

Имах една лудница на Yahel мисля беше, но не съм напълно сигурен... и се казваше Kaizer Soze или Kaiser Soze, пак не съм много сигурен :wacko: айде ако някой случайно я има или знае къде може да я има да пише плс :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ако тука има хора дето често посещават диското в Paparazi, та там dj пуска чат пат някакъв ремикс на песента на Imagination - Just an Illusion. Тоя ремикс го търся от супер много време ама точно него не мога да го намеря понеже не го знам как се казва. Ако някой се сеща за какво говоря и знае как се казва ремикса ще му бъда безкрайно благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...