Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Такааам, значи търся една песен - мисля, че е на Ishtar, но не съм 100% сигурен. Песента е поне на 1 година, ако не и повече. Днес я чух по радиото, но нищо не хвнаха от текста, защото говорих и по телефона и само мелодията ми остата в главата. Песента има звученето на Justify my love на Мадона или на Truth Hurts - Addictive - сиреч доста еротична песен. Някой ако се сеща за такава песен на Ishtar или на изпълнителка с подобен тембър нека да пише, защото вече 3 часа ми е в главата и искам да я намеря. Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:music Някой има ли хаус вариант на песента от евровизия - вода ? Днес я 4ух в плазма в сет на балтазар и беше много споучливо парче . :music
Link to comment
Share on other sites

ми пак чух едно парче по Катра,сравнително често го пускат.House е мисля и текста е нещо подобно 'Еverytime I look up to the sky I always dream about my baby',пее мъж. :unsure: мерси предварително

EDIT: намерих си я-leisure groove-fallen angel

Edited by evi^^
Link to comment
Share on other sites

:wacko: :wacko: От каде мога да си изтегля Death Angel-Thrown to the Wolfs????навсякаде съм търсил Дати,Замунди,Арени никаде няма.
Link to comment
Share on other sites

Друзя, как се казва песента в която се пее на испански, мисля че JLo e пее но не съм сигурен...пее се нещо...резисте ла-ла-ла...резисте.....

много ми е влезла в акъла :)

Link to comment
Share on other sites

Друзя, как се казва песента в която се пее на испански, мисля че JLo e пее но не съм сигурен...пее се нещо...резисте ла-ла-ла...резисте.....

много ми е влезла в акъла :)

 

Струва ми се, че питаш за Que hiciste (не резисте :) )

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен казва се Африка на Rose Lauren,но не мога да я открия в английският й вариант навсякъде намирам само френската версия.Ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне! :punk

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

 

Вчера, до като карах колата пуснаха по NRJ много готина песен. Техно звучене, като през цялото време припява един дрезгав мъжки глас, стил "Джипси кингс". Чу ми се, че по някое време в самата песен се представи David Guetta, но изобщо не съм сигурен за това!

Ако някой има някаква представа, ще съм много HAPPY!

БЛАГОДАРЯ!

Link to comment
Share on other sites

Как се казва песента от рекламата на новото шоу по Нова тележизия Островът на изкушението? В интенет е има на http://ostrov.ntv.bg видео Подгответе се за кастинг.

Jocelyn Pook - Masked Ball

Мн силна музика, от саундтрака към "Широко затворени очи"

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

 

Вчера, до като карах колата пуснаха по NRJ много готина песен. Техно звучене, като през цялото време припява един дрезгав мъжки глас, стил "Джипси кингс". Чу ми се, че по някое време в самата песен се представи David Guetta, но изобщо не съм сигурен за това!

Ако някой има някаква представа, ще съм много HAPPY!

БЛАГОДАРЯ!

аммм.... david guetta ft chris willis-love is gone? :blink: :music

Link to comment
Share on other sites

аммм.... david guetta ft chris willis-love is gone? :blink: :music

 

за съжалени не е тя! Пък и в тази, която търся, въобще няма толкова текст. Има едно монотонно припяване на мъжки глас, тембъра на който много напомня този на вокалиста на Джипси Кингс. А иначе самото припяване е нещо като индианско или нещо такова. Може и да не е на Guetta. Само така ми се стори, че казаха!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

 

Вчера, до като карах колата пуснаха по NRJ много готина песен. Техно звучене, като през цялото време припява един дрезгав мъжки глас, стил "Джипси кингс". Чу ми се, че по някое време в самата песен се представи David Guetta, но изобщо не съм сигурен за това!

Ако някой има някаква представа, ще съм много HAPPY!

БЛАГОДАРЯ!

David Vendetta - Unidos ( Para La Musica) ?

Link to comment
Share on other sites

Търся една чалга, която е нашумяла сега в последно време.Та значи жена пее "с много грим съм била, с много къса пола.." и т.н.Ако някой знае да казва :D

 

Edit : toti_barabata, тя е, мерси много :)

Edited by chefoto
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...