Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

има една песен в която се пее :

"Because I'm fat I'm fat i'm really really fat "

някой може ли да каже как се казва и на кой е

 

Това много ми прилича на пародита на "Bad" на Michael Jackson в изпълнение на "Weird Al" Yankovic

Link to comment
Share on other sites

Как се казва песента която въртят по радио NRJ ?Пее се .... Take look that girlfriend she is the only one ....I don't need no girlfriend....Нещо такова :D :punk

 

Gym Class Heroes - Cupids Chokehold B)

Link to comment
Share on other sites

Как се казва песента която въртят по радио NRJ ?Пее се .... Take look that girlfriend she is the only one ....I don't need no girlfriend....Нещо такова :D :punk

 

Deyan ме е изпреварил

Edited by redmadman
Link to comment
Share on other sites

Аз в последно време много взех да пиша в тази тема, но да ви питам една песничка не е много нова, но още я въртят по радиото пее се нещо от сорта на "In the miss you ... "

Link to comment
Share on other sites

Аз в последно време много взех да пиша в тази тема, но да ви питам една песничка не е много нова, но още я въртят по радиото пее се нещо от сорта на "In the miss you ... "

Everything But The Girl - Missing You ? :P

Link to comment
Share on other sites

Някой сеща ли се за една хаус песничка с едни хавайски барабани? :blink: Много е известна и много я въртяха по радиата ;)
Не ми е много ясно к'во трябва да означават хавайски барабани, ама опитай с -

Jerry Ropero & Kathy Brown - Ocean Drums

 

jop4432 мне за съжаление не е тази :(

 

Още се търси песничката :rolleyes:

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

здр.търя една песничка за която някой беше питал тук и някой му беше дал линк към нея но сега немога да го намеря.ето малко инфо за песента-на френски е (нещо като френски хип-хоп) и мисля че се казваше 62 killo или нещо подобно.това 62 killo се пее и в песента :)

Edited by IcomeforYOU
Link to comment
Share on other sites

Търся 1 песен, на която и гледах клипа, но забравих да си я запиша след това.В клипа има 1 мадама - брейкърка, която в началото вкарва пластика, а към края на клипа показва и малко on the floor :) .Също от време на време изскача един скейтър, който правеше flip-ове с дъската.Имаше и 1 баскетболист, умело дриблиращ и показващ разни номерца с топката.Тва е!

Link to comment
Share on other sites

Търся 1 песен, на която и гледах клипа, но забравих да си я запиша след това.В клипа има 1 мадама - брейкърка, която в началото вкарва пластика, а към края на клипа показва и малко on the floor :) .Също от време на време изскача един скейтър, който правеше flip-ове с дъската.Имаше и 1 баскетболист, умело дриблиращ и показващ разни номерца с топката.Тва е!

Надявам се да е ТОВА

Link to comment
Share on other sites

Значи... СЛушах на едно място D-Devils - Dance With The Devil обаче в вариант на кючек... някой случайно да я е слушал и да ми каже как се казва...

Link to comment
Share on other sites

http://vbox7.com/play:38366234 моля ви кажете как се казва тази песен! Мноо ме кефи :punk

Лесна работа: Puddle of Mudd - Blurry

Link to comment
Share on other sites

тарся 1 песничка но незнам нито кой я пее нито как се казва текста е нещо подобно- "Everybody sing a song . . . Duday, duday. Everybody sing a song, all the duday day. . . all the duday day, all the duday day, everybody sing a song all the duday day"

Edited by IcomeforYOU
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...