Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

търся ето този set mastering t_records-dj kiro live emona cd3 но никаде не мога да го намера ако някой може да го намери ще му бъда много благодарен :)

Edited by PBPeTkO1936
Link to comment
Share on other sites

Не обичам да се цитирам сам, :D

Ако тука има хора дето често посещават диското в Paparazi, та там dj пуска чат пат някакъв ремикс на песента на Imagination - Just an Illusion. Тоя ремикс го търся от супер много време ама точно него не мога да го намеря понеже не го знам как се казва. Ако някой се сеща за какво говоря и знае как се казва ремикса ще му бъда безкрайно благодарен.

ама явно никой от тук не ходи в Paparazi ;) .

Аре бе няма начин никой да не я е чувал.

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песничка , която чух на морето ... там доста е въртяха.. За съжаление незнам почти нищо за нея :blink: :lol: Много е зарибена , нова е ... (мисля) Може би беше хаус.. денс нещо такова много яка е мелодийката и по някое време препява женски глас , нещо от рода на ( май амба (амбар) ... е-е-е ... ) и продължава но съм е чул 1-2 пъти и незнам ... :unsure: :unsure: Ако някой се сеща нека да помогне , мерси :)

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен на D2 , в която се пее : "И нямаше кой да ни каже , че загубили сме детските си мечти..." много е популярна, ама не мога да се сетя как се казваше. Някой ще помогне ли ???

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен на D2 , в която се пее : "И нямаше кой да ни каже , че загубили сме детските си мечти..." много е популярна, ама не мога да се сетя как се казваше. Някой ще помогне ли ???

Д2 - Нямаше кой да ни каже

Link to comment
Share on other sites

Търся песента "Princess of the night" на Saxon,но не я намирам,ако някой може да ми даде линк за нея,мн ще съм му благодарен.

Edited by daniobg
Link to comment
Share on other sites

abe puskat edna pesni4ka po radio Veronica , pee se na Srybski , jena q izpylnqva

Pee se ne6to " Milioni , Milioni ......... " ne6to takova e ,

 

DAITE EDNA RYKA DA Q NAMERQ , MOLQVIIIIIII ...............

 

Seka Aleksic-Milioni-само за тази се сещам дето съм я слушал по Верониката,надявам се да е тази :)

Link to comment
Share on other sites

издирва се нов вариант на supermode - tell me why. Мелодията е 80% същатата, но текстът е друг. За съжаление точно сега не си спомням какво се пееше.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже коя е песента от ето Tози клип

Мче т'ва е химнът на Европа :)... от Лудвиг Ван Бет(х)овен. Казват му "Ода на радостта", макар че аз не виждам нищо весело.

Link to comment
Share on other sites

Мче т'ва е химнът на Европа :)... от Лудвиг Ван Бет(х)овен. Казват му "Ода на радостта", макар че аз не виждам нищо весело.

ъм имам на предвид песента която пускат в 8-мата секунда съжалявам че не уточних :(

Link to comment
Share on other sites

Търся песента "Princess of the night" на Saxon,но не я намирам,ако някой може да ми даде линк за нея,мн ще съм му благодарен.

 

Аре някой да помогне де

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже коя е песента от ето Tози клип

та някой ще ми помогне ли става въпрос за песнта в началото тя започва в 8-мата секунда

Link to comment
Share on other sites

Един летен хит пее се " Руби Руби Руби Рубиие... do it do it do it" аве нещо такова беше :D ако искате имам клипче с запис от радиото :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Един летен хит пее се " Руби Руби Руби Рубиие... do it do it do it" аве нещо такова беше :D ако искате имам клипче с запис от радиото :bgrin:

Kaiser Chiefs - Ruby?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...