Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Здр,значи търся една песен на Металика, в нея се пееше нещо такова: You, you the one, you the one who take me there,you, you the one, you the one who cares.... и в припева се пееше нещо такова (въобще незнам дали думите са същите просто така ги чувам :D) : I'm the dream make you real, I'm the life that you not heal.....Sep Control. В края на всеки припев се повтаряше това "Sep Control" или каквото е там :D Мерси предварително!

 

Metallica - sad but true :music

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Как се казва песента от новата реклама на Coca-Cola Light? Явно има, щото ми се чу от някое заведение като се разкарвах и не беше рекламата...

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен на Металика е май,но не съм много сигурен, в припева се пееше нещо такова:

"Cuz I woudnt be the one left behind,

can't be king of the world and stay to the time".

 

Ако някой се сеща да помага :D

 

Също така и още...
тая я намерих вече.Ай помагайте за 1рвата :D Edited by daniobg
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се казва песента която върви по Нова ТВ, когато представят филмите, които ще дават през юни месец?

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се казва песента която върви по Нова ТВ, когато представят филмите, които ще дават през юни месец?

Papa Roach - Last Resort

Link to comment
Share on other sites

Как се казва песента от новата реклама на Coca-Cola Light? Явно има, щото ми се чу от някое заведение като се разкарвах и не беше рекламата...

 

В случай че още някой я търси - John Farnham - You're The Voice.

Link to comment
Share on other sites

Tomahawx, мерси, точно това е песента ;) :)

 

Някой сеща ли се за българския кавър на Misc - In The Army Now :confused Пееше се нещо от рода на "Ако се мислиш за голям умник, ела в казармата да видиш че въобще не си велик..."

 

:lol: Намерих я - Тутурутка - Велик е нашият войник

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

а ве има една песен с едно ангелче много често я дават по МТV дето пуска едни стрели и се влюбва , после се разделят и тка няколко пъти кякои знае ли как се казва песента

Link to comment
Share on other sites

а ве има една песен с едно ангелче много често я дават по МТV дето пуска едни стрели и се влюбва , после се разделят и тка няколко пъти кякои знае ли как се казва песента

 

 

A това ангелче със стрели дали не е купидонче ?
Link to comment
Share on other sites

Издирвам една сравнително нова чалга.Мацката пее съблечи ме,съблечи ме с целувки облечи ме ... и така нататък.Някой да се сеща как се казва?

Link to comment
Share on other sites

Издирвам една сравнително нова чалга.Мацката пее съблечи ме,съблечи ме с целувки облечи ме ... и така нататък.Някой да се сеща как се казва?

Алисия - Съблечи ме

Link to comment
Share on other sites

Малко сложен въпрос!

 

Филмът е G.O.R.A. Минутата - 4:56. Някой има ли някаква идея коя е песента, която турчина пуска на дядката в колата? Тази дето се пее "Mother fucker, yeah, yo, Mother fucker, yeah, yo". На мен ми прилича на песен номер 4 от саундтрака, която се казва Yazilar. Но не е тя.

 

Anybody?! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Значи аз си търся едно нещо, което трудно може да се нарече песен...

Преди малко го засякох по Сити.

Неразгадаем език (съмнява ме, че изобщо е някакъв език)...

В общи линии музикална гавра...

Ако някой има идеи...

Link to comment
Share on other sites

Pesen

 

Nqkoi ako moje da mi kaje koe e par4eto ot tozi klip 6te mu bada mnogo blagodaren!

 

Izvinqvam se za 6liokovicata ama ne6to se precaka Flextype-a!

Link to comment
Share on other sites

Pesen

 

Nqkoi ako moje da mi kaje koe e par4eto ot tozi klip 6te mu bada mnogo blagodaren!

 

Izvinqvam se za 6liokovicata ama ne6to se precaka Flextype-a!

 

Clint Mansell - Requiem For A Dream Soundtrack - Summer Overture.mp3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...