Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

тарся 1 песничка но незнам нито кой я пее нито как се казва текста е нещо подобно- "Everybody sing a song . . . Duday, duday. Everybody sing a song, all the duday day. . . all the duday day, all the duday day, everybody sing a song all the duday day"

 

Dj bobo - Everybody

Edited by Puh
Link to comment
Share on other sites

ей хора ако може някои от вас да ми изнамери soundtrack na filma REVOLVER na Guy Ritchie...Уникален е...

 

 

и аз търся саундтрацете на тоя филм

 

Dj bobo - Everybody

 

не е тая.само да допълня че парчето е от 97-99г.

Edited by IcomeforYOU
Link to comment
Share on other sites

Една чалгичка, мисля, че е нова. Нещо от сорта на "тези устни са за теб...". За съжаление нищо друго не си спомням :(

Link to comment
Share on other sites

Снощи на господарите завъртяха едно малко по-старо парче, което не се сещам на кого беше и как се казваше:

"...моя собствена игра,

със мои правила..."

 

:confused

Link to comment
Share on other sites

Снощи на господарите завъртяха едно малко по-старо парче, което не се сещам на кого беше и как се казваше:

"...моя собствена игра,

със мои правила..."

 

:confused

 

Май не е много стара. Лора Караджова - "Моя собствена игра"

Link to comment
Share on other sites

Май не е много стара. Лора Караджова - "Моя собствена игра"

Ммда, това е песента, за мое голямо учудване. И все пак не е толкова гореща, записът мисля че е на няколко месеца поне. Просто не мога да си спомня къде и по какъв повод съм я слушал...

Благодаря ти!

Link to comment
Share on other sites

Една чалгичка, мисля, че е нова. Нещо от сорта на "тези устни са за теб...". За съжаление нищо друго не си спомням :(

Ивена - Още по добре

 

Има една песен, пускат я по сити и витоша, нещо като хаус, ама с разни арабски мотиви и се пее на някакъв странен език...някой? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ивена - Още по добре

 

Има една песен, пускат я по сити и витоша, нещо като хаус, ама с разни арабски мотиви и се пее на някакъв странен език...някой? :huh:

Хах сещам се за коя говориш . :) И аз щях да питам за нея ама просто не се сетих какво да напиша за да упътя хората да намерят каквото търся. Нещо като денс-хаус с арабски мотиви верно и доста увиване, езика е неразгадаем . По "Сити" я пускат сравнително често . Проверих нямаше я в класацията за Уеб Хит.

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Хах сещам се за коя говориш . :) И аз щях да питам за нея ама просто не се сетих какво да напиша за да упътя хората да намерят каквото търся. Нещо като денс-хаус с арабски мотиви верно и доста увиване, езика е неразгадаем . По "Сити" я пускат сравнително често . Проверих нямаше я в класацията за Уеб Хит.

Да не би да е тази http://www.bgshare.com/geti_198488.html

Link to comment
Share on other sites

Абе кажете ми как се казваше тази българска песен - "а къде са ми детските книжки,кажи ми моя прашен сандък,закусиха сивите мишки..." и така нататъка :) мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

Абе кажете ми как се казваше тази българска песен - "а къде са ми детските книжки,кажи ми моя прашен сандък,закусиха сивите мишки..." и така нататъка :) мерси предварително!

My Webpage

Link to comment
Share on other sites

Има една песен, пускат я по сити и витоша, нещо като хаус, ама с разни арабски мотиви и се пее на някакъв странен език...някой? :huh:

Намерих я : David Vendetta - Unidos Para La Musica'

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която е ремикс, включва в нея части от The Ventures - Hawaii Five-O и Chubby Checker - The Twist.mp3

Не е ремикса на Fat Boys & Chubby Checker - The Twist.mp3 :unsure:

Преди я въртяха по радиата, незнам, може би някакъв български ремикс да е, май имаше нещо от сорта "ади ба..." :P

Link to comment
Share on other sites

Като бях в папараци пуснаха една ретро песен в която се пееше " move that asssssss , move that ass " така като се замисля това беше припева но не съм сигурен дали беше that ass или there ass

Link to comment
Share on other sites

Значи търся някви 2 чалгии...

 

В едната се пеело нещо - Взимаш ми нощта, докога докога, дрън-дрън-дрън, но сега но сега и т.н. Нова е няква.

 

Другата била на Тони Стораро и някаква жена, като имало и пеене на друг език.

 

Извинявам се за тъпото обяснение, ама предавам думите на друг човек. :D

 

@LuDaTa_BaBy, мерси.

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Значи търся някви 2 чалгии...

 

В едната се пеело нещо - Взимаш ми нощта, докога докога, дрън-дрън-дрън, но сега но сега и т.н. Нова е няква.

 

Другата била на Тони Стораро и някаква жена, като имало и пеене на друг език.

 

Извинявам се за тъпото обяснение, ама предавам думите на друг човек. :D

 

1-vata Djina stoeva - dokoga

2-rata Toni Storaro i Djansever - Samo ti

Link to comment
Share on other sites

Като бях в папараци пуснаха една ретро песен в която се пееше " move that asssssss , move that ass " така като се замисля това беше припева но не съм сигурен дали беше that ass или there ass

Tag Team - Whoop (There it is) - класика :punk

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, търся една песен , която често я пускат по радиата, но все не мога да хвана достатъчно от текста, че да я намеря.. пее една жена на припева нещо A ....A......след това едни пич пее I wanna be with you.... Looking into your eyes...

песента е денс, бърза , мелодична особенно на припева с това А.... А.... сякаш пъшка или казва I

не съм сигурен :bgrin:

пича пее едно такова лигаво

10х ако някой се сети :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Tursq edna pesen.Ot predi nqkolko godini e...Mai e na Ian Van dahl...ili nqkaf takav holandec.Pesenta e izvestna oba4e v4era kato q pusnaha po MAD i zabraih imeto... Na klipa mai nqkfa macka i praat nqkfi snimki na 1 plaj i izvednaj pada nazad i natatuk ne pomna kfo staashe.... (sry za tupoto obqsnenie)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...