Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:) Търся г/д стара песен, за стил звучи като Prodigy :?, в припева се пее нещо "ееееооооеаааа put ur hands up" или head up, не знам :? Казвайте :bgrin:

 

 

..Blitz_krieg_1941, същото :D мерси мн =)

Edited by Deniiiiiii
Link to comment
Share on other sites

Как се казва песента от рекламата на Coca Cola Light?

 

Здравейте, търся една песен , която често я пускат по радиата, но все не мога да хвана достатъчно от текста, че да я намеря.. пее една жена на припева нещо A ....A......след това едни пич пее I wanna be with you.... Looking into your eyes...

песента е денс, бърза , мелодична особенно на припева с това А.... А.... сякаш пъшка или казва I

не съм сигурен :bgrin:

пича пее едно такова лигаво

10х ако някой се сети :rolleyes:

Да не е някакъв ремикс на Ramazzotti - Anastasia - I Belong To You?
Link to comment
Share on other sites

:) Търся г/д стара песен, за стил звучи като Prodigy :?, в припева се пее нещо "ееееооооеаааа put ur hands up" или head up, не знам :? Казвайте :bgrin:

 

Ъ!? Да не се бъркаш... Звучи ми като Basement Jaxx - Where's your head at.

Link to comment
Share on other sites

начииии от много време търся една песен от Megas XLR песента я има на няколко епизода обаче неска успях да запиша част от 1 season(2004) episode 10 "Junk in the Trunk"

http://play.evrocom.net:4/incoming/Inquisitor/junk.mp3

Edited by Inquisitor
Link to comment
Share on other sites

trsq eto tazi pesen ΣΟΥΛΑ-ΒΕΝΙΟΥ za6toto moita e samo 39 sec. a puk ne6to ne se spravqm s gryskiq ako moje nqkoi da prevede zaglavieto !! blagodarq predvaritelno

P.S : ne moga da dam link , 6toto ne znam kak :lol:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, имам една песен на харда от много дълго време насам но я знам само като Track 17. Песента е приятна и е на някакав странен език. Немога да разбера как се казва, немога и да кажа какво се пее в нея. Ако някой я е чувал и може да ми помогне ще съм му благодарен.

Това е неизвестната песен

 

Благодаря за вниманието :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен... дават я по музикалните телевизии пее се нещо "i am so in love with you" клипа е с някакъв завързан човек... :D

 

Мерси ;)

 

Duncan James - Amazed

Link to comment
Share on other sites

Здр,значи търся една песен на Металика, в нея се пееше нещо такова: You, you the one, you the one who take me there,you, you the one, you the one who cares.... и в припева се пееше нещо такова (въобще незнам дали думите са същите просто така ги чувам :D) : I'm the dream make you real, I'm the life that you not heal.....Sep Control. В края на всеки припев се повтаряше това "Sep Control" или каквото е там :D Мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

tarsia edna pesnichka starichka pee se :)

 

"...Me and you and you and me No matter how they toss the dice, it has to be.The only one for me is you, and you for me So happy together..." :)

Edited by shtaiga
Link to comment
Share on other sites

Здравейте отново искам да питам за една песен значи тя е доста стара(или поне така си мися) за жалост едиственото което мога да кажа е че песента на jon bon jovi-runaway е нейн кавър използва мелодията за текста несам сигорен но мисля че не взет от тази песен благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...