Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Айде и от мен нещо по-трудно... търся house парче,преди 3 минути го пуснаха по сити, пее се

if it wasn't for this and it wasn't for that....it could be a better place yeahh

Който се сети, да пише.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

В Евридея в тракия пуснаха някво брутално рап парче упсях да различа гласа на Bysta Rhymes i Missy Eliot ( незнам дали така се пишат имената) яко черно парче беше някви идеи някой да има :confused

ЕДИТ: Мисля че си я намерих един савет с приятел утре и ще пиша пак отново

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

В Евридея в тракия пуснаха някво брутално рап парче упсях да различа гласа на Bysta Rhymes i Missy Eliot ( незнам дали така се пишат имената) яко черно парче беше някви идеи някой да има :confused

ЕДИТ: Мисля че си я намерих един савет с приятел утре и ще пиша пак отново

Busta Rhymes feat Kelis & Will.I.am - I love my bitch

Да не е тази?

Или Touch it

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

В търсене съм на една гръцка песничка.В припева се пее Poso mou lipi, mou lipi, mou lipi, mou lipi...Засичал съм я и в рекламата на някаква гръцка компилация(въртят я по музикалните)Ако някой има идеи... :)

Link to comment
Share on other sites

В търсене съм на една гръцка песничка.В припева се пее Poso mou lipi, mou lipi, mou lipi, mou lipi...Засичал съм я и в рекламата на някаква гръцка компилация(въртят я по музикалните)Ако някой има идеи... :)

Azis - Obicham te original-a

Ако не можеш да я намериш така ще потърся...ама бая ровене ще е, така че пробвай така.

Link to comment
Share on other sites

Azis - Obicham te original-a

Ако не можеш да я намериш така ще потърся...ама бая ровене ще е, така че пробвай така.

Не е на Азис оригинала тази, която търси според мен , но ако е тя - ето ви името на оригинала :

"Sotis Volanis - Poso mou lipis"! :)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Azis - Obicham te original-a

Ако не можеш да я намериш така ще потърся...ама бая ровене ще е, така че пробвай така.

Не е на Volanis - нея си я знам - тази е по-нова.Песничката освен това,поне доколкото си спомням е сравнително бърза...

Link to comment
Share on other sites

Имаше една стара песен. В нея се пееше " tell me what you want, what you really really want. Или нещо такова. Някой да знае как се казва??? :confused

Link to comment
Share on other sites

Имаше една стара песен. В нея се пееше " tell me what you want, what you really really want. Или нещо такова. Някой да знае как се казва??? :confused

Space girls - wanna be?

Link to comment
Share on other sites

Имам ново търсене - песничка с клубно звучене мисля че е новичка - пее жена с леко меланхоличен глас :) Каквото запомних от текста:"My heart is awlays blue and I blame you my baby......My heart is always blue lovin you my baby"

Link to comment
Share on other sites

Имам ново търсене - песничка с клубно звучене мисля че е новичка - пее жена с леко меланхоличен глас xmas.gif Каквото запомних от текста:"My heart is awlays blue and I blame you my baby......My heart is always blue lovin you my baby"

 

 

Morandi-Blue :P

Link to comment
Share on other sites

търся една песен-транс,където се пееше нещо и по едно време llllllllllll......ssssssssss........diiiiiiiii демек lsd

май беше на инфектед мъшруум ама не се сещам

Link to comment
Share on other sites

Има една стара песен. В нея се пее "uuuuuuuu baby I love you ... everyday uuuuuuuu I wonna tell you I love you ... everyday. Или нещо такова. Някой да знае как се казва??? :confused

Link to comment
Share on other sites

търся една песен-транс,където се пееше нещо и по едно време llllllllllll......ssssssssss........diiiiiiiii демек lsd

май беше на инфектед мъшруум ама не се сещам

Мисля ,че търсиш това. Enjoy :)

Песента се казваше Addicted ама на кой беше вече нз

Link to comment
Share on other sites

Търся няколко кръчмарски песни:

1. "Ти не можеш с друг щастлива да бъдеш, той не може като мен да те обича(или като мен..нещо си), аз съм този, който те обича лудо" Балада.

2. "Айде, айде макер ваца, айде айде, само пачки губя..." :wacko: нещо такова

3. Дай си сърцето - коцето сланинката с добро качество, че все я намирам, ама звучи отвратително.

4. Оригинала на "греша ли съм, че така боли ме...", пее се нещо Травма...

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...