Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Борчо, търси нещо на Ennio Morricone - той е измислил музиката на всички уестърни :D Ама той има много произведения, които са супер известни и не знам кое имаш предвид. Btw е написъл музиката и на филма Октопод!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Как се казва песента която присъства на повечето уестърни и филми със престрелки? Тъкмо когато 2-мата герои са 1 срещу друг с сламки в устите и на секунди преди да извадят пищовите и да се гръмнат ... Мисля ,че е и саундтрак на "Имало едно време на запад".Няма начин да не се сещате мелодията - Използва се в почти всеки филм от жанра ... Няма текст само музика , брутална е ... Хелп ми плийз :P

?

ENJOY :)

Edited by marto_palen_hal
Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, че си повтарям запитването, но песента е много яка. Никой ли не знае как се казва песента от рекламата на адидас???

Link to comment
Share on other sites

Марто , точно тя е . Много благодаря :) . Митак мерси и на тебе - надърпах много яки саундтраци на Мориконе . :music :punk

Link to comment
Share on other sites

Малко по-необичайна молба... хммм... как да го опиша... трябват ми песни които се изпълняват на акустична китара, писани са за акустична китара... нещо като класическа музика, но не за цигулка или пиано, а за акустична китара

 

Надявам се някой ме разбра за какво говоря :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Търся една песе. НЕ съм сигурен как се казваше точно. Мисли, че или беше next generation или rock generation. В нея се пееше нещо за смесването на POP с рок и рап, ако не се лъжа. Някой да знае как се казва???

Limp Bizkit - My generation???

Link to comment
Share on other sites

Има една песен, в която се пее: "oooooo I wish i was a punkrocker" или нещо такова. Някой да знае как се казва???

Link to comment
Share on other sites

Ми всъщност много хора могат да ми отговорат ама не съм чалгар по принцип и не я знам .. :Р

та как се казва тая песен на Преслава къдет се пее "а бяха други времена" :)

Link to comment
Share on other sites

Ми всъщност много хора могат да ми отговорат ама не съм чалгар по принцип и не я знам .. :Р

та как се казва тая песен на Преслава къдет се пее "а бяха други времена" :)

 

Преслава - Безразлична

Link to comment
Share on other sites

На Каналето е ..пее се "ако потърсиш,все ще намериш някой за тази роля ...ако потърсиш,все ще намериш ние сме много,все за тази роля ...."

Каналето » Брадва :)

Link to comment
Share on other sites

Имам едно питане песничка стил рап, в която се пее "разклати ъъъ тези неща....завъртиии ъъъъ тези бедра" или нещо от сорта ... помагайте ... благодаря предварително

 

 

едит: намерих си я кобака - разклати онези неща

Edited by THE-AGENT
Link to comment
Share on other sites

Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен - Roman Lieske @ Club Plazma :: Plovdiv

..:: TRIBALERO ::..

18.03.2006

 

Песента започва от 17:42 мин. - чува се мъжки глас и после як ритъм - ако някой знае да каже :( :(

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен в дует на Стинг и още някай-пее се All For Love и май това е името на самата песен.Та линк търся :bgrin:

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Имаше една песничка дето се пееше "София Пловдив Варна Бургас 24 4аса купона е при нас ... " някой сеща ли се как се казва старичка е?

Cvetelina i DJ (nqkoi si tam..) - Chalga do dupka

Link to comment
Share on other sites

Ако някой е гледал предаването на Мартин Карбовски "Отечествен фронт" от тази събота 17.06, мажели да ми каже името на руската песен, която беше използвана в предаването.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...