Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся ретро хит , доста ретро :) . Пее се нещо от сорта " Now I have to say godbye for this summer , I will send you all my love every day through letters , see you еди кво си там :P " help

 

ЕДИТ:мда ,тя е. 10Х Сабрина

Пуснаха я по Радио 1 днеска ,докато си цъках брууд и ми остана в акъла . Тананиках си я наум цял следобед :)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Търся ретро хит , доста ретро :) . Пее се нещо от сорта " Now I have to say godbye for this summer , I will send you all my love every day through letters , see you еди кво си там :P " help

Трябва да е Jason Donovan - "Sealed With A Kiss"

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен където се пее Casablanka ili Castablinken(нещо от тоя сорт) в припева

 

Тая песен е на Jessica Jay - Casablanka ... Убеден съм, че нея имаш предвид :)

Песен с името CasablanCa имат още : Gipsy Kings, Albina, Bertie Higgins ... Успех!

Edited by Haralanov
Link to comment
Share on other sites

Ne znam dali posta e za tuk no ne vidqh po-podhodq6to mqsto... Zna4i tursq TEKSTA na Simon and Shaker - Freshness. Qko house par4e e. Tursih v google ama ne mojah da go namerq. 10x predvaritelno :)

Edited by Jaguar
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, ама направо се побърквам, че не мога да се сетя как се казва и на кой е.

Стара е, пее жена, пее се нещо от сорта: "...won't you give up so soon.....(samo tova se seshtam kato smislena 4ast ot tekstai posle)...na na, nana nana,na na, nana nana " :wacko: Help.

Edit: Ne e Roxette - the look

 

@Fibaman Златен си

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, ама направо се побърквам, че не мога да се сетя как се казва и на кой е.

Стара е, пее жена, пее се нещо от сорта: "...won't you give up so soon.....(samo tova se seshtam kato smislena 4ast ot tekstai posle)...na na, nana nana,na na, nana nana " :wacko: Help.

Edit: Ne e Roxette - the look

Taylor Dayne - I'll Be Your Shelter :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една френска песен, такава една - спокойна. Преди доста време "Клуб НЛО" бяха направили кавър на нея, пееше се нещо от сорта: Здравей,...... имаш ли пари за хляб,,,,,,,, и така ден след ден. Клипа беше: варвят тези от НЛО и я пеят. Леко меланхолична една такава. Интересува ме кавъра и оригинала. Знам, че данните са доста оскъдни, но ако бяха по-солидни щях да си я намря сам. :)

Link to comment
Share on other sites

Ако някой ми измъкне линк към Fangoria - Adios и ще го позлатя :).

Link to comment
Share on other sites

Вчера сутринта слушах по Радио1 една песен, която има ритъм за стриптийз. Пее една жена и прилича на En Vouge - Free your mind (в смисъл, че пак е с такъв дрезгав глас един) . Песента е стара, но много известна. Мисля, че в заглавието има нещо си "Stop" :blink: Знам, че обяснението е много тъпо, но все пак се надявам, че някой ще се сети :)

Link to comment
Share on other sites

Вчера сутринта слушах по Радио1 една песен, която има ритъм за стриптийз. Пее една жена и прилича на En Vouge - Free your mind (в смисъл, че пак е с такъв дрезгав глас един) . Песента е стара, но много известна. Мисля, че в заглавието има нещо си "Stop" :blink: Знам, че обяснението е много тъпо, но все пак се надявам, че някой ще се сети :)

Единственото което ми идва на ум е Sam Brown - Stop ,ама не се доближава много до обяснението ти..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...