Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Единственото което ми идва на ум е Sam Brown - Stop ,ама не се доближава много до обяснението ти..

Не е тази. Все пак не съм сигурен, че има "Stop" в заглавието, може и да се бъркам. Иначе благодаря за опита ;) :)

 

EDIT: Йееее намерих я и няма "Stop" в заглавието

Песента е Alannah Myles - Black Velvet ако някой се интересува :D :P :)

Edited by LOKOMOTIVcho
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Имаше една яка песен Blazin Squad. Мисля че в заглавието на песента имаше нещо flip. Идеи???

Link to comment
Share on other sites

Имаше една яка песен Blazin Squad. Мисля че в заглавието на песента имаше нещо flip. Идеи???

Blazin Squad - Flip Reverse ... ? :)

Link to comment
Share on other sites

Сега е въртят по Витоша....кавър е има и оригинал който е стар няма значение коя ще ми намерите......пее се

 

take it...take another peace of my heart now, babe....have it.....have another peace of my heart[:-}

 

 

нещо ми се върти че оригинала беше на дженис джоплин ама може и да се бъркам оригинала е доста стар

Edited by Doss
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва песента от рекламата на Хаиникен (май на т'ва беше). Където всеки с чаша в ръка започва да танцува. Пее се нещо от сорта на "ден диги ден ди ден диги диги". Абе, може да не е точно така, ама предполагам, че ако сте я чували ще се сетите.

Link to comment
Share on other sites

не е същата, ама тая дето си дал повече ме кефи :punk

Ха-ха-ха яко :)

Сега е въртят по Витоша....кавър е има и оригинал който е стар няма значение коя ще ми намерите......пее се

take it...take another peace of my heart now, babe....have it.....have another peace of my heart[:-}

нещо ми се върти че оригинала беше на дженис джоплин ама може и да се бъркам оригинала е доста стар

Janis Joplin - Piece Of My Heart ...

Link to comment
Share on other sites

Да тази и аз я намерих ама по Витошата въртят някакъв кавър за него става въпрос.....макар че пробвах с името на песента но уви

 

има много песни с това име но не и тази която слушах по вотоша :)

Edited by Doss
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва песента от рекламата на Хаиникен (май на т'ва беше). Където всеки с чаша в ръка започва да танцува. Пее се нещо от сорта на "ден диги ден ди ден диги диги". Абе, може да не е точно така, ама предполагам, че ако сте я чували ще се сетите.

Teddybears Sthlm feat. Mad Cobra - Cobrastyle ... ?

Link to comment
Share on other sites

А песента от другата реклама на Heineken (с Ромарио, Дзола и Джо Коул) коя е знаеш ли Fibaman? ;)

Вече ме взехте за мезе :)

Italiano' date='Jun 1 2006, 14:59' post='529080']

Търся една песен която съм я чувал да я въртат по KATRA FM. Не съм много сигурен за текста обаче се пее нещо от рода на "love makes me fly" ili "love makes me high"

Ava ft. Star Tattooed - Make Me High ???

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен на Methodman, не се сещам много от текста обаче в началото пееше жена...нещо като 'And all you bitches niggas...' и така...песента беше басова. Не е Part II с Тони Бракстън...някаква друга беше ама не мога да се сетя точно името й...ако някой се сеща да казва :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен на Methodman, не се сещам много от текста обаче в началото пееше жена...нещо като 'And all you bitches niggas...' и така...песента беше басова. Не е Part II с Тони Бракстън...някаква друга беше ама не мога да се сетя точно името й...ако някой се сеща да казва :)

Method Man - Release Yo' Delf ??? ...

Link to comment
Share on other sites

Има една песен, която въртят по ситито. Става въпрос за ремикс на една много известнва песен. Някой да знае как се казва??? :confused :)

Link to comment
Share on other sites

Има една песен, която въртят по ситито. Става въпрос за ремикс на една много известнва песен. Някой да знае как се казва??? :confused :)

Goleo VI Presents Lumidee And Fatman Scoop - Dance! :confused

Link to comment
Share on other sites

Goleo VI Presents Lumidee And Fatman Scoop - Dance! :confused

Да тази е благодаря. А може ли някой да даде линк към оригинала на песента?

 

EDIT: благодаря Fibaman

Edited by russsi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...