Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ами песента,която търся е от рекламата на Сони дето скачат едни топчици по една улица. Sony - Like.No.Other.

Link to comment
Share on other sites

Имаше едно много старо филмче-приказка.Май беше италианско и се казваше ,, Пещерата на златната роза'' Даваха го скоро по Диемата. Имаше там един принц Ромоалдо май,една Дезидерия май... или пък да беше Фантагеро :lol: Вупросът е в това,че песничката от филма е много готина.Малко тип chillout и такова средновековна(примерно грегорианско,ама не е точно тва) пеене. Една жена баучи там... Ако някой може да ми помогне,ще съм му много благодарен ! Благодаря предварително!

:-)

Link to comment
Share on other sites

Имаше едно много старо филмче-приказка.Май беше италианско и се казваше ,, Пещерата на златната роза'' Даваха го скоро по Диемата. Имаше там един принц Ромоалдо май,една Дезидерия май... или пък да беше Фантагеро :lol: Вупросът е в това,че песничката от филма е много готина.Малко тип chillout и такова средновековна(примерно грегорианско,ама не е точно тва) пеене. Една жена баучи там... Ако някой може да ми помогне,ще съм му много благодарен ! Благодаря предварително!

:-)

Toва ... ? ...

................................................................................

............................................................................

Jose Gonzalez - Heartbeats :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Heartbeats - Josе Gonzаlez Но ако някой намери линк, ще е още по-добре :rolleyes:

Редакция: В DC++ я има!

тук също я има

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на Fibaman, kopche i russsi за песента на Jose Gonzales. You are the right guys

Link to comment
Share on other sites

His (Gonzalez's) work, although mostly original, does include acoustic covers of such hits as... and Massive Attack's "Teardrop" :hmmm:

Страх ме е да чуя какво е направил с песента, но въпреки всичко мисля да я потърся.

Link to comment
Share on other sites

thank you kakto se kazva ;) am..ne 4e da stavam nahalna ama predi 15 min si goreh s edna fr i se setih za ukrainskata pesni4ka- znaete li kak se kazva i koi q izpylnqva(znam samo 4e izpalnitelkata be6e edno simpati4no ruso mmi4e :blink: )

Tina Karol - Show Me Your Love ... ?

Link to comment
Share on other sites

go,go i wanna power to know ...aways belived ...daje mai4e i na reklama go iashe predi ...retro e i jena go pee ( 100 % texta ne e veren ,ama na takoa mi prili4a ) :)

Spandau Ballet -Gold

or

CHRISTOPHE - Gold

Link to comment
Share on other sites

Песента която търся.......я пее мъж 100%......

 

незнам кой е мъжа и как се казва песента.....

 

само помня много малка част от нея

 

и тя е "I remember You"

 

Въртят е сега доста по Витоша

 

Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Awe tursq ena pesen ne pomna na koi e pee6e se ne6to Rock N' Roll angels ili Rock N' Roll ages i teq deto q peqt sa eni stra6ni prili4at na SlipKnoT ama ne sa te

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която стана много известна последно време и е нова. Пускат я по кафета често. Някакво хаусче е и пее една жена, все едно като за припев. Звучи по-особено песента и не е като tribal house, с онея тарамбуки (или квото е там), ами много по-различно.

Ако някой се сети от тва обяснение за каквото и да е, да казва. :)

 

EDIT: Намерих я. Asle Bjorn pres. Leya ft. Anne K - Lucky You

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...