Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Добри хора, някой може ли да ми даде точното име или линк... става дума за един ремикс ... на песни на азис,спенс,шамара,ванко и оше доста изпълнители....уникално як!Имаше нещо"В ритъм добре танцуваше ти(Запази Вечерта)...дай дай .. разклати го скъпа дай дай..дай дай .. разклати го скъпа дай дай"

Идея?

 

Edit: Намерих я.. извинявам се!И не е толкова як.... супер ПРОСТ е... бати тъпотията... незнам к'во съм се заблудил преди време...

Edited by WoW_Lo6iq
Link to comment
Share on other sites

Gala - Faraway (ама Ftais по-яка ;) )

 

Малее много мерси. Не знам коя е по-яка то една приятелка и трябваше... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песен стила е Руски Рап и големия коз е че в песента присъства мелодията на филма Бригада свалих ся една песен ама се оказа само мелодията и немога да намеря комбинацията между рапа и мелодията...благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песен стила е Руски Рап и големия коз е че в песента присъства мелодията на филма Бригада свалих ся една песен ама се оказа само мелодията и немога да намеря комбинацията между рапа и мелодията...благодаря предварително!

:)

Link to comment
Share on other sites

Търся песента, с която завършва този филм - link.

Някой да знае как се казва??? Ще съм благодарен, ако ми изнамерите и саундтрака. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Пускат я по радио Сити... и не само по него де.. пее се" Is it over nooow?!..." и т.н. :D

Някой сеща ли се?

Би трябвало да е Kosheen - Overkill :unsure:

Link to comment
Share on other sites

:)

 

 

Мерси....мерси :punk :D :P

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си търся една глуповата песен, която я пускат от време на време по MTV - припевът е нещо като "You should see my girlfriend", в името на групата мярнах нещо като "chocolate" и нещо като "cupid", пее един негър, на места като че ли се мярка вокалистът на Fall Out Boy.

 

Издирвам и един ремикс на ATB - You're not alone, въртяха го едно време по радио Сити.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...