Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Има 1 стара песен на U2 ,където се пееше It's all right , it's all right , all right , she moves the mysterios way :unsure: или поне на мен така ми се причува . Ако някой знае името плс да обади :)

ЕДИТ:10Х Michal

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

как се казваше оная песничка където пеят ...everything's reaaaal...in the world tonight...

C-block - Everything's good ?

 

Защо ли все си мисля ,че тази песен е на Хисарския поп, освен ако Коцето сланинката и Хисарския поп не са един и същ човек :P

И 2мата я пеят...не знам на кой е оригинала...май на Хисарския поп, ама и Константин Стефанов(Коцето Сланинката) има запис. Мен ми трябва поне единя варянт с чуваемо качество.

 

Аз търся "Yasha Yasha Yaaaasha, Yasha и моряааака" ?

То с тия кръчмарските хич не ми помагате, :lol: ама все пак, ако някой случайно се сеща...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък търся една песен в която не се пее нищо, има много як биит. Нова е. Днес докато минавах покрай бирфеста я чух. Незнам как да ви я обясня - инструментал, нова. =(
The Drill - The Drill , само за това се сещам.

 

Не е тази, някаква по-нова е =(. Трябваше да я запиша...

Link to comment
Share on other sites

Абе.. Търся 1 песен, но не знам как се казва! :( На клипа някво малко момче кара колело, а по време на песента някой подсвирва... Е та ако може някой да ми каже как се казваа.. Или да ми даде линк към нея... А тя ми трябва, защото преди няколко дни бях в Турция и бях в най - голямата водна дискотека в света.. (Беше 1 кораб. Сложно е :) ) И там слушах някакъв неин мегамикс! Предполагам, че беше от 2мата диджей... Но това са само предположения.. Та ако някой може и напрао към микса линк да даде.... :) :)

 

 

П. С. Ако някой ме разбере - евалата му праа!

Link to comment
Share on other sites

За Love Generation става въпрос.. Благодаря!

И ме интересува.. Коя е песента, която звучи в края на всеки мач от световното?! :) Много е известна, но уви :(

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се казва песента от рекламата на Адидас, че много ме кефи??? :confused

Link to comment
Share on other sites

И 2мата я пеят...не знам на кой е оригинала...май на Хисарския поп, ама и Константин Стефанов(Коцето Сланинката) има запис. Мен ми трябва поне единя варянт с чуваемо качество.

 

Аз търся "Yasha Yasha Yaaaasha, Yasha и моряааака" ?

То с тия кръчмарските хич не ми помагате, :lol: ама все пак, ако някой случайно се сеща...

Батка аз ги имам на хисарския поп. Ся дръпнах и на Коцето Сланинката , търси в дц++ в хъба на евроком - там с хубаво качество са тия дето са с име Константин Стефанов . Ако не намериш кажи ще ти ги ъплоудна . 4 мноо здрави хита - Дай си сърцето, една цигара , малка къща и защо са ти коси побелели друже :punk Имам дори и компилацията 3в1 на първите 3 песни :)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

За Love Generation става въпрос.. Благодаря!

И ме интересува.. Коя е песента, която звучи в края на всеки мач от световното?! :) Много е известна, но уви :(

Според мен питаш за Pet Shop Boys - Go west

И на мен ми е странно, ама верно тая песен пускат, или някакъв нейн кавър.

@NRG_God Ъплоудни и ми кажи как се пишеш в хъб-а. И искам само нормалната версия, не тая тройната, ако може.

Link to comment
Share on other sites

Според мен питаш за Pet Shop Boys - Go west

И на мен ми е странно, ама верно тая песен пускат, или някакъв нейн кавър.

@NRG_God Ъплоудни и ми кажи как се пишеш в хъб-а. И искам само нормалната версия, не тая тройната, ако може.

Ами навсякъде се пиша така , за да ме откриват по-лесно. Само ,че в ДЦ++ слагам едно (Ggb1t) отпред. Айде идвай в хъба и виж кои ще ти свършат работа препоръчвам ти и "Отвори ми майко" на Коцето сланинката .

Link to comment
Share on other sites

Абе една песничка слушах, която е по основната тема от Бригада само че малко по клубно звучи и има текст :) Мислех си че по мелодийката от Бригада ще я намеря ама нещо не се справих... Айде помогнете!

Link to comment
Share on other sites

Абе една песничка слушах, която е по основната тема от Бригада само че малко по клубно звучи и има текст :) Мислех си че по мелодийката от Бригада ще я намеря ама нещо не се справих... Айде помогнете!

?

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен,в която се пее: "Are you ready, Are you ready for love - Yes I am ooooooo" или нещо подобно. Някой да знае как се казва???

Link to comment
Share on other sites

Търся една руска метъл песен помня, че текста беше "Я СВОБОДНЫЙ" май и песента се казваше така но не помня на кой беше. :unsure:

Мерси предварително !

Edited by Keitaro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...