Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

3. Дай си сърцето - коцето сланинката с добро качество, че все я намирам, ама звучи отвратително.

Защо ли все си мисля ,че тази песен е на Хисарския поп, освен ако Коцето сланинката и Хисарския поп не са един и същ човек :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Имам три запитвания.

1. Имаше една песен. Пее се: "jealousy... is in my fate is in my blood jealousy I love you more than you love me" или нещо такова. Песента стара. Някой да знае как се казва???

2. В припева на песента се пее it's just a little crash

3 Имаше една песен на Sting, пееше я в дует, но не знам с кой точно. Мисля, че се казваше raise and fall, но не съм сигурен. Предложения???

Link to comment
Share on other sites

Имам три запитвания.

1. Имаше една песен. Пее се: "jealousy... is in my fate is in my blood jealousy I love you more than you love me" или нещо такова. Песента стара. Някой да знае как се казва???

2. В припева на песента се пее it's just a little crash

3 Имаше една песен на Sting, пееше я в дует, но не знам с кой точно. Мисля, че се казваше raise and fall, но не съм сигурен. Предложения???

 

1- Frankie Miller - Jealousy

2- Jennifer Page - Crush

3- Sting & Craig David - Rise and fall

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен на Steve Vai,много яка балада в нея се пее нещо такова;

неме оставяй сам с разбито сърце

не си отивай :D Дано някой се сети за коя песен говоря.

Link to comment
Share on other sites

1- Frankie Miller - Jealousy

2- Jennifer Page - Crush

3- Sting & Craig David - Rise and fall

много благодаря

Link to comment
Share on other sites

на мен ми трябва техното от клипа дето го даде afx 'техно мангал' в Videos ;)

И аз питах за същото, но явно само мангала я знае тая песен ... :punk Трябва да питаме него :) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Покрай абитуриенските ходих на 2 пъти в мармалад,там чух едно парче,което е ремикс на The Prodigy - Out of space.Много ми хареса песничката,ама не знам как се казва.Помогнете.

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен пееше се нещо от сорта на "i miss you since like its been forever" от скоро е въртят по радиото много често.И още една търся от много одавна в стил hip-hop малко е стара дано някои е знаи клипа е на една автомивка и мият една дълга лимузина Hummer, дано някои е знай щото парчето е много яко.

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен пееше се нещо от сорта на "i miss you since like its been forever" от скоро е въртят по радиото много често.И още една търся от много одавна в стил hip-hop малко е стара дано някои е знаи клипа е на една автомивка и мият една дълга лимузина Hummer, дано някои е знай щото парчето е много яко.

Първата песен е на Fort Minor - Whеre did you go ,а втората с такова обяснение едва ли някой ще я открие :)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен пееше се нещо от сорта на "i miss you since like its been forever" от скоро е въртят по радиото много често.И още една търся от много одавна в стил hip-hop малко е стара дано някои е знаи клипа е на една автомивка и мият една дълга лимузина Hummer, дано някои е знай щото парчето е много яко.

 

 

За второто парче-сещам се за Khia - My neck my back или на de la soul feat. chaka khan едно апрче имаше където на клипа беше неква автомифка.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли името на песента от клипчето, което пускат на почивката на мачовете от световното? Мисля, че е на БТР. Пее се нещо от рода: "....извора на живата вода...". Мерси предварително. :)

Edited by VMS
Link to comment
Share on other sites

Как се казва най-новате песен на Румънеца и Енчев, тази, която пяха в Шоуто на Слави, излъчвано от Албена?

 

Мерси, Марто! :)

Edited by Runner
Link to comment
Share on other sites

Аз пък търся една песен в която не се пее нищо, има много як биит. Нова е. Днес докато минавах покрай бирфеста я чух. Незнам как да ви я обясня - инструментал, нова. =(

Link to comment
Share on other sites

Търся песен, която чух преди малко като се прибирах към нас от една кола ...не знам какво се пее ... усетих че е на испански и е някакво ново парче предполагам.Пее жена като от време на време в припева май се включва мъж ... и текста е почти неразбираем но мисля че различих нещо като "tiempo" ма не съм мн сигурен ....знам че обеснението е тъпо ма песничката е много яка :)

Link to comment
Share on other sites

Търся песен, която чух преди малко като се прибирах към нас от една кола ...не знам какво се пее ... усетих че е на испански и е някакво ново парче предполагам.Пее жена като от време на време в припева май се включва мъж ... и текста е почти неразбираем но мисля че различих нещо като "tiempo" ма не съм мн сигурен ....знам че обеснението е тъпо ма песничката е много яка :)

Пробвай с Ъпсурт - Втора цедка ... има една чст на испански с мъж и жена ;)

Link to comment
Share on other sites

Да това е като мелодия, но след това продължаваше много по-дълго отколкото е в песента ... и нямаше нищо на български ... :blink: все пак благодаря

Link to comment
Share on other sites

Аз пък търся една песен в която не се пее нищо, има много як биит. Нова е. Днес докато минавах покрай бирфеста я чух. Незнам как да ви я обясня - инструментал, нова. =(

The Drill - The Drill , само за това се сещам.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...