Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Трябва ми една песен на fugees.В нея се пее hey mona lisa,can i get a date on friday или нещо от сорта...дръпнах повечето песни на fugees ама тази нея намерих...
Казва се Nappy Heads.
И тая не е :(

Сигурен ли си?! :blink:

Едва ли има и друга тяхна песен с този текст... В дата-та има само някакви ремикси обаче...и едно видео май.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Сигурен ли си?! :blink:

Едва ли има и друга тяхна песен с този текст... В дата-та има само някакви ремикси обаче...и едно видео май.

хммм..текства е точна на тази песен която ми трябва..свалих 2 песни с такова име,но не са тази която ми трябва(не са с този текст)

Ако намериш някакъв линк ще е супер

Link to comment
Share on other sites

Имаше една стара чалгийка,в която се пееше: 'Малко дупе-(нещо на турски),средно дупе-(пак нещо на турски),голямо дупе-Sexyy,голямо дупе-Sexyy :) Ако някой се сеща да каже.

орк. Китка - Секси

Link to comment
Share on other sites

Някаква песничка "Behold the king" нз на кой е ... и линк ако може още по-добре :)

Saviour machine : Antichrist III King of Babylon

Tuatha De Danann - Behold The Horned King (sry niamam link)

probvai tezi ^_^

:P se pak ne sam siguren az kat go vidiah vednaga se se6tam za metal moje da e ne6to drugo ako ne sa tia dai malko info i moje da se setia ^_^ \m/ >_< \m/

Edited by Nel'Ghulas
Link to comment
Share on other sites

Вече 1 месец се опитвам да си спомня как се казва една песен!Помня само клипчето:беше като от някакъв екшън и в него участваше тоя французин,Жак Рено и май беше от лошите,щото накрая идваха спецчастите и го гръмваха!Разбира се и той уби няколко като се провесе от един таван и с два пищова зе да пуца!И накрая взривиха всичко! Песента беше много готина и много известна! Моля помогнете ми!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Вече 1 месец се опитвам да си спомня как се казва една песен!Помня само клипчето:беше като от някакъв екшън и в него участваше тоя французин,Жак Рено и май беше от лошите,щото накрая идваха спецчастите и го гръмваха!Разбира се и той уби няколко като се провесе от един таван и с два пищова зе да пуца!И накрая взривиха всичко! Песента беше много готина и много известна! Моля помогнете ми!!! :rolleyes:

 

anggun-saviour ?

Link to comment
Share on other sites

Вече 1 месец се опитвам да си спомня как се казва една песен!Помня само клипчето:беше като от някакъв екшън и в него участваше тоя французин,Жак Рено и май беше от лошите,щото накрая идваха спецчастите и го гръмваха!Разбира се и той уби няколко като се провесе от един таван и с два пищова зе да пуца!И накрая взривиха всичко! Песента беше много готина и много известна! Моля помогнете ми!!! :rolleyes:
anggun-saviour ?

Не, аз пък мисля, че е Sting - Shape of my heart

Edited by Moon Light
Link to comment
Share on other sites

абе търся една песен на Moby май беше не съм сигурен, където клипа беше анимация и едно човече върви с къчето си... и после отиват под водата.. разну русалки и т.н. ако се сетите кажете :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

абе търся една песен на Moby май беше не съм сигурен, където клипа беше анимация и едно човече върви с къчето си... и после отиват под водата.. разну русалки и т.н. ако се сетите кажете :rolleyes:

naturals blues?

http://mp3.com.hk:8083/Moby/Play/08.Moby.-.Natural.blues.mp3

Link to comment
Share on other sites

Ммммм да бе!!!Стинг беше! :bgrin: Ееее много благодаря! Спести ми още мислене! :P Мерси!

:blink: kat kaza francuzina se setih za taia ama kat kaza 4e e bil ot lo6ite se obarkah 6tot ne e taka ^_^ det zima edno momi4e det roditelite umriaha v razstrel ^^ nali za toia klip

 

да това е!!!

мерси :P

ааааааа бахти дава че файла не съществува...

BEEEEEEEEEEEEEEEEP!!!!! probvai tova

Link to comment
Share on other sites

абе търся една песен на Moby май беше не съм сигурен, където клипа беше анимация и едно човече върви с къчето си... и после отиват под водата.. разну русалки и т.н. ако се сетите кажете :rolleyes:
Why Does My Heart Feel So Bad.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...