Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Имаше една много стара песен, чийто ритъм blue са използвали за песента си Curtain falls. Някой да знае как се казва тя.

E чак пък много стара

Coolio - Gangstas Paradise

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми една песен на Delirium( Или нещо от сорта) Стилът е House sq q vartqt i po cityto

Link to comment
Share on other sites

E чак пък много стара

Coolio - Gangstas Paradise

10 x Mного е зарибена

Link to comment
Share on other sites

В тази песна на DELERIUM се пеее нещо от сорта In my feeling in my soul

Спешно ми трябва !!!

Link to comment
Share on other sites

Има някаква нова песничка , която я пускат по радио Фреш . Първо пее някакъв мъж на италиански (ако не се лъжа) а после почва да пее и някаква жена ............. ?

Nikita & Leo - Give me your hand :) (Лео е този от Биг Брадър 2 ) , песничката не е лоша , поне според мен .

Link to comment
Share on other sites

Koй изпълняваше "ласмаги-джасмаги", "тонколони-монколони" и как се казва песента точно?

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Така народе намерих си песента която търсех , но само оригинала а сега ми трябва някъв house mix песента е Delerium - silence , пробвах с много миксове но не го намерих измежду тях ако мойе помогнете микса е нов маиче от 2005-6

Link to comment
Share on other sites

Така народе намерих си песента която търсех , но само оригинала а сега ми трябва някъв house mix песента е Delerium - silence , пробвах с много миксове но не го намерих измежду тях ако мойе помогнете микса е нов маиче от 2005-6

Хехе Евала намерил си я ! Свидетел съм как прерови всички хъбове в дц++ . Сега и аз ще си я дръпна да я чуя . Само ,че за разлика от теб -аз наготово :)

 

Опс аз всъщност съм я имал "Dalerium feat Sarah Mclachan - Silence" Наистина е много як хит - Ела в дц++ и вий тва моето тази версия която ти трябва ли е ...

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Аз търся песните саундтраци към сериала "Prison break" Яки черни хитове хип-хоп стил . Кофти ,че след всяка серия няма надписи да ги намеря там ако някой знае някое заглавие нека сподели :P

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва песента от новата реклама на туборг която върви за фон като разправят за турнето и за депеш моуд

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен техно ли е хаус ли не мога да го оприлича. От този стил няма кой знае какви обяснения освен, че смятам, че парчето е ново и в него има един елемент като сирена ли какво ту се засилва то забавя "тъ тъ тъ тъ тъ" много натрапващо и трудно се забравя. Ако някой се сети мерси много.

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен техно ли е хаус ли не мога да го оприлича. От този стил няма кой знае какви обяснения освен, че смятам, че парчето е ново и в него има един елемент като сирена ли какво ту се засилва то забавя "тъ тъ тъ тъ тъ" много натрапващо и трудно се забравя. Ако някой се сети мерси много.

Мисля че и аз търся същата песен.

Ако не се лъжа не е особено нова,обаче има страхотно клубно звучене..и доста я въртят по баровете...

Така че хора помагайте :)

Link to comment
Share on other sites

mixed_by_jonathan_ulysses този сет си го дръпнах от нашия си варез обаче сега ми трябва плайлиста за него пък аз не мога сега да го открия .....

А вътре първата песничка ми трява ако някои случайно има този сет и знае коя е първата песен ще ми е златен :woot

Link to comment
Share on other sites

Пфу,баща ми реши да си прави имения ден на село и ся ме натовари със задачата да му намеря няква подходяща музика! Затова Ви моля за СВАТБАРСКА МУЗИКА ама не няква чалгия,а Народна!Примерно там някакви тракийски хора или нещо от сорта! Много Ви благодаря предварително! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...