Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Will Smith - Party starter ??? Само дето не е нова иначе е известна ;)

10x :) е незнаех че е нова просто скоро я чух за сефте и оттогава много често я срещам и затова :D

Link to comment
Share on other sites

joan osborn - if a god were one of us, мисля, че беше така :)

Благодаря за помоща. Само трябва да се добави едно What - What if a god were one of us.

Link to comment
Share on other sites

ам излезе една песничка дето май е за световното или нещо подобно..цялото клипче се развива на терена и е супер яко, има супер яки изпълнение и има един лъв. песмичката май се казваше dance или не6то такова но и идея си нямам кой е изпълнител/изпълнители. помогнете!

 

Песента,която търсиш е Goleo Pres. Lumidee vs. Fatman Scoop - Dance, Dance

Имаше едно парче преди година и повече даже пускаха я по Атлантик :blink: една жена пее нещо от сорта viva amor an I Fly away някой да се сеща :bgrin:

Предполагам че става въпрос за Velvet - Mi Amore,дано е тази :)

Link to comment
Share on other sites

Търся песента на Еминем(в началото) от филма Cradle 2 grave.

Аз се сещам за "Eminem,DMX - Go to sleep" . Виж дали е тя :)

Link to comment
Share on other sites

Аве дявол да го вземе..скоро бях в Симфонията и на пеещите фонтани пуснаха 1 песен на Бони Ем доста бързо темпо..в началото започва яко.. :(

 

edit: Сори за поста свалих 238293928424298 песни и я намерих. Boney M - Rivers Of Babylon :D

Edited by I`GoT`Da`PoWeR
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли песента, която пускат за фон по време на рекламата на Makalali по радио Витоша? Едно такова нещо като JUNGLE/ACID BREAK/CHEMICAL BEAT... Един мъжки вокал пее нечленоразделни звуци от рода на "тики тики сей хаа хаа"... :D

Link to comment
Share on other sites

pesenta s koqto 6te se predstavim na evroviziq kak se kazva :P
Въпрос на предпочитание ама на мен нещо не ми допада песничката , нз дали се развълнува след като спечели ама после като изпя песента ми се стори ... (аз само тогава я чух , може предишните пъти да е било по-добре) :)

 

№03 Мариана Попова –“Let me Cry”

Link to comment
Share on other sites

Tърся си една песничка сравнително стара - ако не се лъжа от преди около 3-4-5 години...Пееше се:"If everybody in the world loves everybody in the world...what a beautiful world it could be..."Ако някой се сеща.. :love :wub: :love

Link to comment
Share on other sites

Tърся си една песничка сравнително стара - ако не се лъжа от преди около 3-4-5 години...Пееше се:"If everybody in the world loves everybody in the world...what a beautiful world it could be..."Ако някой се сеща.. :love :wub: :love

Е тва направо кат Богдана Карадочева- " ако до всяко 1 добро същество застане поне още едно ... " хах :)

Иначе имам 1 предположение - Whitney Houston - My love is your love

Link to comment
Share on other sites

Е тва направо кат Богдана Карадочева- " ако до всяко 1 добро същество застане поне още едно ... " хах :)

Иначе имам 1 предположение - Whitney Houston - My love is your love

Ахаха...Ама не е нито леля ти Богдана,нито кака ти Уитни...Странното е че сега точно не мога да си спомня какви бяха вокалите - женски или мъжки - но ако не се лъжа клипа представляваше картина на това как се рдазвива действието в някакъв град...И имам някакви бегли спомени че и името на песничката беше нещо от сорта на "If everybody in the world" ама по това име не откривам нищо....

Link to comment
Share on other sites

Ахаха...Ама не е нито леля ти Богдана,нито кака ти Уитни...Странното е че сега точно не мога да си спомня какви бяха вокалите - женски или мъжки - но ако не се лъжа клипа представляваше картина на това как се рдазвива действието в някакъв град...И имам някакви бегли спомени че и името на песничката беше нещо от сорта на "If everybody in the world" ама по това име не откривам нищо....

Stylophonic - If Everybody In The World Loved Everybody In The World samo4e niaam link :( nikade ia niama

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам за две песнички.В едната от тях се пее следното"Не,не ми се прибира,ще вървя през полето,ще вървя под звездите,докогато в сърцето все звъни и не спира песента на щурците" и другата е "Every time we touch i get this feeling,every time wekiss I swear I can fly.Can you feel my heart beet fast?" :D

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам за две песнички.В едната от тях се пее следното"Не,не ми се прибира,ще вървя през полето,ще вървя под звездите,докогато в сърцето все звъни и не спира песента на щурците" и другата е "Every time we touch i get this feeling,every time wekiss I swear I can fly.Can you feel my heart beet fast?" :D

2-рата е "Cascada - Everytime We Touch" :)

1-вата е "Мания - Песента на щурците :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен R. kelly feat Cassidy. Някой да знае как се казва?

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен R. kelly feat Cassidy. Някой да знае как се казва?

R Kelly Feat Cassidy - Hotel :)

Link to comment
Share on other sites

Stylophonic - If Everybody In The World Loved Everybody In The World samo4e niaam link :( nikade ia niama

Mерси - точно тя е.....сега остава и да си я намеря някъде.... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...